Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen a nőknek a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nőknek a szex?

Figyelt kérdés
Igaz az, hogy semmit nem éreznek a behatolástól? Meg, hogy csak a csiklójuk izgatásával élvezeik a szexet? Igaz ez, lányok?

2023. márc. 4. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
nem
2023. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyan mint a ferfiaknak
2023. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Jó.
2023. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Olyan nincs, hogy nem érzik a behatolást. A csikló belül, a vaginában is folytatódik és a vaginában annyi ideg van, amennyi a péniszben nincs összesen. Szóval bőven jobban érzik és élvezik a szexet, HA a férfi tudja mit és hogyan kell csinálni!


Az viszont igaz, hogy ritkább a vaginális orgazmus mint a csikló által okozott. De szerintem tanulható. :)

2023. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem igaz. Nagyon kellemes èrzès a behatolás is.
2023. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen
2023. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4. Mondjuk azt nem értem miért lettem lepontozva 🥲
2023. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!