Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi az a dolog, tett,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi az a dolog, tett, gesztus, momentum ami miatt még egy hàtrànyból induló pasit is "oda" engedtek, ha más nem egy petting erejéig?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzelmi állapotban történt meg ilyen.
2023. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmes, látom hogy nem kihasználni szeretne. Illetve a “minimum” szintet eléri, és ha szingli vagyok énis.
2023. márc. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Critically low level self esteem is detected. Suggested treatment: Using a girl like a napkin or do activities to reduce stress.
2023. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen, nálam a petting is csak egy kapcsolaton belül történhet meg, összejönni pedig csak olyannal jövök össze, akit ideálisnak gondolok magamnak.
2023. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy új Porsche… annak fejében szétpettingellek, te kis csődör
2023. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha részeg vagyok, és lelki beteg, mert ignorál a crushom vagy épp elhagytak. Na, ilyenkor volt már olyan, hogy egymás mellett kötöttünk ki az ágyban olyannal, akivel szóba se álltam volna normál állapotban. Persze utána jó messzire kerültem, leráztam, nem válaszoltam stb, amíg le nem szállt rólam, mert rettentő kínos volt.

Úgyhogy bocsi, tudom, ez nem jó hír, de ha nem stimmelnek az alapok, akkor teljesen mindegy, mit csinálsz, nem leszel hirtelen vonzó a kiszemelt nőnek. Max ilyen hülye helyzeteket tudsz kihasználni, de nem tudom, mire jutsz ezzel az élménnyel, ha úgysincs folytatása.

2023. márc. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Személyes ismerkedésnél elég, ha szimpatikus és persze nincs senkim.
2023. márc. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!