Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen érzés amikor egy pasi a puncitokba élvez?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon jó.
2023. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmilyen.
2023. márc. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem. Lehet érezni hogy bennem lüktet.
2023. márc. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Imááádom.
2023. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Érzésre semmilyen. Az ejakulációból nem lehet érezni semmit.

Max azt érezni, ha a pasi farka megrándul bennem, vagy ahogy utána összemegy, vagy másképp mozog, de az kamu, hogy a spriccelést érezni, mert nem.

Viszont maga a tudat, hogy elélvezett, főleg ha esetleg kb egyszerre, egy olyan emberrel akit szeretsz, ad valami pluszt nyilván. De szexuális értelemben, fizikailag nem lehet érezni semmit.

LEhet lepontozni, de ezek a tények.

2023. márc. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát akkor kedves 5ös még nem is voltál soha pasival. Nem azt mondom, hogy én is érzem minden egyes alkalommal, de mikor rég voltunk együtt vagy nagyon élvezi az orgazmust és erőteljesebb, akkor bizony érzem, hogy spriccel.

Utána melegség tölt el, kellemes bizsergés.

2023. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: pedig igaza van az 5-ösnek. Egyáltalán nem lehet érezni a spriccelést, én sem érzem soha. Te sem azt érzed, csak belemagyarázod.
2023. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a tudat izgató, hogy leuralta a puncimat, és ahogy beleélvezett ez olyan i-re a pont dolog...
2023. márc. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
Iszonyatosan jó érzés
2023. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!