Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, bevállalnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bevállalnátok egy pici magamutogatást, ha igazából csak ti és a párotok tudná, mit csináltok? Tehát csak magatok izgatására, szórakozására?

Figyelt kérdés
Profi módon rátof festene a párotok egy shortot és egy top-ot, és csak ennyi lenne rajtatok. És elindolnátok sétálni. Persze lenne nálatok pl egy kardigán szükség esetére, de alapból így meztelenük járkálnátok, ha megoldható h tul közel (20m-en belúl) nem mentek senkihez? Láttam már ilyen videöt, és működött .

2023. márc. 7. 06:04
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Láttál már ilyen videót?

És azt tudtad, hogy Bruce Willis leszállt egy aszteroidára, fúrt bele egy nagy lyukat, felrobbantotta, és megmentette a Földet?

2023. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Azért pont ez a példa amit leírtál, nem így működik. Azt nem csak ti tudjátok, hanem másnak is feltűnik.

Az, hogyha nem veszek fel bugyit, és ezt csak ő tudja, az van a saját izgatásunkra.

2023. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
7es. A videó nem megrendezett, egy hosszú sétányon történik rengeteg emberrel. Annyira jó a minta és a festés a lányon, h ha nem tudod h milyen áruló jeleket keress , nem tűnik fel. Mert csak egy lány a sok között, meg sem fordul senki fejében, h ő meztelen.
2023. márc. 7. 08:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem 7est akartam írni. 1es-nek volt címezve😀
2023. márc. 7. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezek mind megrendezett videók. Nyilván jó pénzért bevállalja a lány.
2023. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom ezt így. Az én testi adottságaim miatt lehetetlennek tartom, hogy úgy ki tudjanak festeni, hogy ne látszódjon, hogy meztelen vagyok.
2023. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5ös. Megrendezett videó, nyilván a lány oldaláról. De egy teli sétány több száz embere, vagy egy varos utcai gyalogátkelőhelye emberekkel, az nem statisztak gyülekezete.

Köszönöm a válaszokat Nektek.

2023. márc. 7. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen videot én is láttam, Budapesten is készült ilyen.

De akár lehetne nyári éjszaka is, akkor tuti hogy nem lehet senkibe belefutni, és messziről nem lesz feltűnő, hogy csak festék van.

2023. márc. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Én naturista strandon nagyon sokszor láttam már a testfestő versenyeken ilyen ruhás témát. Mindegyiken látszik, hogy festékes! Csak a nagyon vékonyak és esetleg testhet simuló jól megválasztott ruházat esetén működik. Mellbimbó már rizikós... az kiderül, hogy ruhátlanul van az illető. Talán ezért is a 20 m látótávolság? Férfiak esetén pedig egyértelmű, hogy libegne erre-arra...de ez most itt nem kérdés. Én nem tartom kivitelezhetőnek nyilvánosan. A móka kedvéért, izgatónak meg minek is? Persze vannak extrém és perverz emberek, akiknek ez lenne a csúcs. :)
2023. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A horvat vagy a bulgar tengeren siman, csak ugy teljesen meztelenul is :)
2023. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!