Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A G pont az milyen tapintásu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A G pont az milyen tapintásu? Nagyjából tudom hol helyezkedik el de érzetre milyen? Borsó szemnyi vagy ilyesmi? Tehát ha rátapintok, honnan tudjam hogy ez az?

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért becsapós mert a "pont" szó nem helyes. Az terület.

Kb két ujj percnyi hosszú (akár több is) hasfelöli "izmos" rész. Nálam kicsi bordázás is érződik és a szélén két oldalt van kis pereme is.


Én azt élvezem ha rendesen görbe ujjakkal nyomom.

2023. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Nedves tapintasu :P
2023. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1# és ha a középső ujjammal akarom elérni, akkor az ujjamat tövig be kell dugnom?
2023. márc. 7. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Egyénenként változó, van akinek jól kitapintható, másnak csak egy érzékenyebb terület ami tapintásra ugyanolyan.
2023. márc. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit olyan “bordás”

Más érzés a tapintása, mint a hüvelyem többi részének

2023. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem kell tövig, nincs mélyen. Kb a hüvely bemenetétől egy olyan 5 centiig érződik nálam.


Azért írtam én rendesen behajlított ujjakkal szoktam izgatni azt a részt úgy pedig nem érek túl mélyre

2023. márc. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Recés, inkább bordás terület a hasfal felől kb 4-5 cm mélyen.

Én a páromat hívogató ujjmozdulatokkal szoktam elélveztetni, de előtte enyhén nyomogatom, masszírozom a hüvely ezen területét, aztán amikor a csúcs közelében van, leállok, ....na ezt kb 5-6 szor eljátszuk, és aztán jöhet a bumm.... volt ám spriccelés is sokszor 💥💥💥

2023. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# Olyankor egy újjal csinálod? Általában hason fekszik olyankor a párod vagy háton?
2023. márc. 7. 15:41
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

8# igen, egy ujjal csinálom, és hanyatt fekszik a párom.

Egyébként ő annyira imádja ezt, hogy saját bevallása szerint ezzel tud a leges legnagyobbat élvezni...🤔

2023. márc. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!