KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » Hogyan lehet megszeretni a...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszeretni a p#nci👅-t?

Figyelt kérdés

Most van elƑször barĂĄtnƑm, hĂĄt ƑszintĂ©n nekem hƱ de nagyon nem jött be hogy szĂĄjjal csinĂĄljam neki. Érezni a sĂłs Ă­zt mert elƑtte WC-n volt, Ă©s az egĂ©sz kicsit olyan fura nekem.

Ki hogyan szerette meg akinek elsƑre nem jött be?



2023. mĂĄrc. 7. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** vĂĄlasza:
70%
Szerinted a farkadnak jobb Ă­ze van? đŸ€ź
2023. mĂĄrc. 7. 20:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/13 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Ezt nem tudom, mert nekem soha nem okozott gondot a nyalĂĄs. Igaz,csak olyankor csinĂĄlom,mikor elƑtte nem rĂ©gen volt mosva, de szerintem ez az alap.
2023. mĂĄrc. 7. 20:07
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/13 anonim ***** vĂĄlasza:
84%
elotte talan zuhanyozzon le
2023. mĂĄrc. 7. 20:08
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/13 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

OrĂĄlis szexnĂ©l alap a higiĂ©nia. FĂŒrdĂ©s nĂ©lkĂŒl nemcsoda, ha rossz Ă©lmĂ©nyekben lesz rĂ©szed.

Az a csaj, aki nem megy el fĂŒrdeni nyalĂĄs elƑtt az vagy nincs tisztĂĄban a sajĂĄt testĂ©nek a biolĂłgiai mƱködĂ©sĂ©vel (nagyon fiatal, vagy simĂĄn csak buta), vagy egyszerƱen csak igĂ©nytelen.

2023. mĂĄrc. 7. 20:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/13 anonim ***** vĂĄlasza:
78%
ElƑtte WC-n volt?!Az komoly,nagyon igĂ©nyes csaj lehet.Mondjuk az se vilĂĄgos,hogy volt egyĂĄltalĂĄn gusztusod pisilĂ©s (legalĂĄbbis remĂ©lem csak pisi volt)utĂĄn belenyalni?Gondolom te se a pisis farkadat adod a szĂĄjĂĄba,ne nyald ki,ha nem hajlandĂł tisztĂĄlkodni.
2023. mĂĄrc. 7. 20:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/13 anonim ***** vĂĄlasza:
87%

Nekem is csinĂĄlta mĂĄr a barĂĄtom Ășgy hogy voltam pisilni fĂŒrdĂ©s utĂĄn, majd utĂĄna szeretkeztĂŒnk.

Én is bekapnĂĄm neki, nem finnyĂĄskodunk egymĂĄsra Ă©s rossz Ă­zƱnk sincs ettƑl.

Persze a nagy wc-zĂ©s az mĂĄr mĂĄs kĂ©rdĂ©s, de gondolom a kĂ©rdezƑ nem erre gondolt.😅

2023. mĂĄrc. 7. 20:38
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/13 anonim ***** vĂĄlasza:
24%

#1 a faroknak vagy nincs íze, vagy jó ízƱ van

Egy pina mindig nyĂĄlkĂĄs menstruĂĄl meg minden szar

2023. mĂĄrc. 7. 21:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/13 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Mondjuk legyen igĂ©nyesebb a barĂĄtnƑd, Ă©s pisilĂ©s utĂĄn mossa meg magĂĄt. Rögtön mĂĄs lesz az Ă©lmĂ©ny szĂĄmodra is.
2023. mĂĄrc. 7. 22:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/13 anonim ***** vĂĄlasza:
74%

Néhåny opció lehetséges:


1. TĂșl fiatal vagy mĂ©g. TinikĂ©nt Ă©n is kicsit hĂșztam a szĂĄmat az elsƑ puncikra amiket kinyaltam, huszonĂ©ves koromra mĂĄr a sokadiknĂĄl nem is foglalkoztam vele, harmincas lĂ©temre meg mĂĄr kifejezetten izgat a punci termĂ©szetes Ă­ze, illata. NƑk között is vannak persze olyanok, akik nem bĂ­rnak szopni, taszĂ­tja Ƒket a lenyelĂ©s, ugyanĂ­gy fĂ©rfiaknĂĄl is lehetsĂ©ges ez nyalĂĄsnĂĄl, de azĂ©rt egy tapasztaltabb fĂ©rfit mĂĄr pont hogy izgatnia kĂ©ne a pina Ă­ze. SzĂłval vagy benƑ a fejed lĂĄgya, vagy nem leszel igazi fĂ©rfi :)


2. A barĂĄtnƑdnek az ĂĄtlagnĂĄl szagosabb a puncija, van ilyen is, akinek egyszerƱen erƑs. Lehet genetika, tĂĄplĂĄlkozĂĄs de akĂĄr fertƑzĂ©s is. A menstruĂĄciĂłs ciklus alatt is vĂĄltozik. Az biztos, hogy azt az enyhe pisit meg izzadtsĂĄgot a nap vĂ©gĂ©n mindig Ă©rezni fogod a puncin. Egy megoldĂĄs van rĂĄ, hogy közvetlenĂŒl fĂŒrdĂ©s utĂĄn nyalod, de mivel magĂĄt a hĂŒvelyt nem szabad szappannal szĂ©tmosni Ă­gy max csak semleges lesz


3. Nem mƱködik köztetek a kĂ©mia. Amit te taszĂ­tĂłnak Ă©rzel, az lehet mĂĄsnak finom vagy semleges Ă©s fordĂ­tva. TalĂĄlj Ășj csajt.


Ezen kĂ­vĂŒl pro tip, hogy nyald Ășgy a puncit, hogy nem az orrodon veszed a levegƑt. De ha nem nyalod ki a csajod egyĂĄltalĂĄn, akkor nyĂșlbĂ©la vagy.

2023. mĂĄrc. 7. 22:27
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/13 anonim ***** vĂĄlasza:
95%
Lehet nem a pinĂĄt szereted sajnos.
2023. mĂĄrc. 8. 11:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!