Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ha tudnátok,hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha tudnátok,hogy a pasi nagyon akarnà,hogy legyen több pasival szex (1 no,több ferfi)és ez egy kardinalis pont lenne,mert ha nem történik meg,akkor vége lehet,igent mondanátok ? És nem csak egy alkalom, hanem több. Illetve gumit hasznalatok- e?

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Igent mondanék, de ő kimaradna belőle.
2023. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Bár már nekem nem aktuális, de volt idő amikor lehet bevállaltam volna. Viszont csak idegenekkel, es kizárólag gumival. Baráttal, akihez érzelem köt, nem tudtam volna, sőt ez szakító ok lett volna. De idegennel lehet. Egyszer közel voltam hozzá, de csoporttal voltunk egy szórakozóhelyen, igy nem mehettem el azzal a két sráccal akik egyszerre nyúlkáltak a melltartómban.


Ha a mostani párom előállna ezzel, es igy ahogy te irod, hogy "kardinalis kérdés", akkor bármennyire is fájna, de még aznap összepakolnék.

2023. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, akkor legyen vége
2023. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét vágytól és nemtől függetlenül aki egy ilyennel bezsarolja a párját az mehet a francba, ezt férfiként mondom..

A szexnek a közös vágyakról kellene szólnia, nem arról hogy egyik vagy másik tárgyként kiszolgálja a másik perverziót ha nem akarja amúgy.

2023. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ott a pont nálad.
2023. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
5: ráadásul egy nőt szinte bármire rá lehet vezetni, ha megfelelő a tálalás, az a férfi szegénységi bizonyítványa, ha nem tudja kihozni a nőből a vágyat a vágyát illetően.
2023. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mehet amerre akar. Ne akarjon ilyesmivel senki zsarolni. Minden kapcsolatom elején leszögeztem, hogy monogám vagyok, nincs többes. Ha nem tetszik, nem egymásnak teremtettek.
2023. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak kölcsönösség alapján működhet...ha mindketten akarják.Az a pasi aki ilyennel fenyegetőzik, hogy elhagy ha nem dugsz több pasival az szánalmas...azonnal küldeném a pi.csába! :) Mondom ezt párkapcsolatban élő biszex nőként, akinek volt szerencséje mindenfajta felállásban, de nem zsarolásból, hanem vágy által feltüzelve élvezetből!Mindenki élvezetéért!
2023. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően egy idő után, megfelelő bizalommal benne lennék, de így, h belekényszerítéssel.

Biztos, h nem. Menjen akkor amerre akar, ha meggondolná magát akkor is.

Ha 1x vele akar zsarolni valamibe, az nekem nem kell, nem való mellém.

2023. ápr. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!