Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lemértem szalaggal a péniszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemértem szalaggal a péniszem kerületét, 15,2 cm, az normális? Van olyan weboldal, ahová ha elküldöm a mérőszalag melletti pénsziem, mondanak róla véleményt szakemberek? Nem túl vastag?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom a hosszhoz képest túl vastag, legalábbis a képeken is úgy tűnik, 17,5-18 cm között van.

2023. márc. 8. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
any*dnak nem volt az, ha kitudott f*sni a lyukán
2023. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%

Átlag.

Örülj neki.

2023. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ide be lehet linkelni képeket? Mondana valaki véleményt?
2023. márc. 8. 22:44
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Édes jó istenem, kérlek, ne küldj több ilyen agyhalott “férfiakat” a földre.

Hogy a faxba lehet állandóan a pöcsötöket méregetni?

Hányszor kell leírni ugyanazt nektek, hogy egyszer felfogjátok?

2023. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Stanley vagy obis mérőszalaggal?
2023. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Valami osztrák márka haha
2023. márc. 8. 23:04
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Több ilyen fórum, oldal is van. Apró kockázat és mellékhatás hogy nem nők fogják véleményezni hanem meleg pasik 😂
2023. márc. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Farokméregetők... Ezeknek mindegy,csak méregethessék,mutogathassák. "Véleményt"?? Ahhoz ki kellene próbálni,hogy 2 percnél bírod e tovább,viszont az ilyen agyatlan emberek nő közelébe aligha jutnak,csak ha fizetnek érte. L.
2023. márc. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is hasonló a kerülete 15-15.5cm

Szerintem nem túl.nagy hanem pont jó

2023. márc. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Írt nekem privátot :))) Több barátnője is volt már,de ő szakvéleményt szeretne. Jézus Istenem és ezek itt járkálnak köztünk...Van jobb szakvélemény egy lányétól,aki együtt volt vele és érezte? Dehogy volt ennek...Vagyis volt kettő,a jobb és a bal keze. #8 voltam. L.
2023. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!