Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit spiccesebb állapotban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit spiccesebb állapotban, merészebbek vagytok? Több mindent,nagyobb érdeklődéssel bevàllaltok, vagy nincs összefüggés?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem volt olyan, hogy az alkohol miatt szexeltem volna. Csóknál több sosem csattant el elsőre. Párkapcsolatban más a helyzet, ha iszom, akkor rettenetesen kívánom (amúgy sincs gond ezzel mondjuk) de semmi olyan nem jön elő, amit józanul nem csinálnék. Szerintem ideje belátni, hogy az alkohol nem indok vagy kifogás. Felelősségteljesen kell fogyasztani.
2023. márc. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat, nyilvánvalóan mindenki "bevállalósabb" kicsit, de nem annyira hogy olyan dologba belemenjen amitől józanul nagyon-nagyon ódzkodna. Az hogy kb. bárkit megdugnának inkább a részeg pasikra jellemző (főleg ha kiéhezettek előtte). A nők is oldottabbak kicsit, de a lécet nem viszik akkor sem egy bizonyos szintnél lejebb.
2023. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szélsőséges dolgokat írtok. Én csak a felfokozott vàgyakról, a kicsit merészebb, kevésbé szorongó helyzetekre gondoltam, nem arra hogy valaki vállalhatatlan módon lereszegedik és úgy.
2023. márc. 9. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

"A nők is oldottabbak kicsit, de a lécet nem viszik akkor sem"


Azt csak te hiszed 😂

2023. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 a mondat első felét is olvasd, az alkohol oldja a gátlásokat, persze hogy egy bizonyos mértékig mindenki oldottabb, nyitottabb - de ez nem jelenti azt hogy mindenképpen átmegy minden határon.
2023. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy pohár bármiről rosszul vagyok szóval inkább nem iszok semmit.


De ahogy ismerem magam én nem oldottabb lennék hanem inkább sírós.

2023. márc. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen kivetkőzöm magamból olyankor, ha alkoholos befolyásoltság alatt állok. Emiatt nem hívnak házibuliba sem jó ideje. Mert minden arra vevő hapsira rámászom…
2023. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 nemhogy nem hívnak, hanem inkább nagyon is, népszerű lennél jópár buliban :)
2023. márc. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!