Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kövér nők gyakrabban kívánják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nők gyakrabban kívánják meg a kövér férfiakat..?

Figyelt kérdés
...mint az egészséges nők a kövér férfiakat?
2023. márc. 9. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az hogy valakinek mennyi az aktuális testsúlya semmi köze nincs ahhoz hogy milyen az ízlése. Ha valaki dagadt az max. a választási lehetőségeit szűkíti (nem azzal jön össze amire vágyna, hanem ami jut 😂).
2023. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem, soha nem szexelnék kövér férfivel.
2023. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es, pedig te kövér nő vagy?

Na és kövér pasival miért nem csinálnád?

2023. márc. 9. 23:01
 4/11 anonim ***** válasza:
# 1-es:...."ami jut"..ez jóóó..mert sajnos így van. A kövérség az bizony nagy választóvonal..ami jut.
2023. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

#3

Azért mert nem vonzó számomra. Kövér nőként én napi 2x fürdök, parfümöt használok, dezodort, normálisan adok magamra, a kövér férfiak pedig nem szeretnek fürdeni valamiért.

2023. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát én kövér nőként inkább köszönöm szépen, de maradok fiktoszexuális, mintsem, hogy kövér csávókkal dugjak...
2023. márc. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindig azt veszed észre kérdező, ami zavar. Én meg azon aggódom, hogy a molett nők csak a nagy cuki maciapukákhoz tudnak vonzódni, és az átlag alkatú pasik nem is kellenek nekik :D

De komolyra fordítva szerintem az számít inkább ha látsz a másikban valami pluszt. Van nagydarab, rendesen ronda munkatársam igazi modell alkat barátnővel. Nekem is volt már duci csajom (bár ő viszont szép és igényes volt), szóval minden élő tud fordulni. Hülye tanácsnak hangzik de foglald el magad olyan dolgokkal amik igazán örömet okoznak, felpörgetnek, és az látszani fog rajtad. Ha boldog vagy és jól működsz a saját térfeleden azt szeretik a nők.

2023. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. sokkal vonzóbbnak tartom a nagyobb pasikat, de összességében nem számít. A lényeg, hogy nálam magasabb legyen és ne legyen pálcika. Az átlagos alkat is tetszik, még jobb, ha van rajta husi is, de a személyisége számít a legtöbbet.

Kövér nő.

2023. márc. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Azért szép hogy vannak itt olyan nők, akik nem képesek nyújtani olyan dolgot, amit ők ekvárnak. Az ilyenek igazi patkányok, nem nők
2023. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Ilyenek mindenhol vannak pasik és nők is. Mit vársz? Tele a világ torz személyiségű emberekkel és még büszkék is magukra... (Másik kérdésnél is volt, ahol kövér pasi írta, hogy 60 kiló felett már nem nő..)

Mindenkinek joga van a saját ízléséhez, de azt nem tudom megérteni, hogy miért kell ócsárolni bárkit, aki ebbe nem fér bele.

N

2023. márc. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!