Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erdemes lenne elmennen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne elmennen egy hivatasos lanyhoz?

Figyelt kérdés
Fel eve nem voltam mar lannyal, folyamatosan mar csak a szex jar az eszemben, viszont felek, hogy egy hivatasostol nem kapnam meg azt, amit epp keresek. Nekem tok fontos a masik fel elvezete szex kozben, meg eleve, hogy erezzem, hogy kivan engem szex kozben. Ez egy profi lannyal nyilvan nem lenne meg, de igy akkor max egy fullosabb maszti lenne kb ez az egyuttlet, en meg szexelni szeretnek. Hogy a masik felet kielegitsem, es hogy kozben ugy nezzen ram, meg huzzon magahoz, meg simogasson, stb. Ez azoknak a sracoknak nem hianyzik, akik k*rvazni jarnak?

2023. márc. 10. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

"Nekem tok fontos a masik fel elvezete szex kozben, meg eleve, hogy erezzem, hogy kivan engem szex kozben."


Azzal a céllal is elmehetsz, hogy mindent megpróbálsz beleadni, hogy a lánynak jó legyen az együttlét. De persze nem biztos, hogy olyan lenne, mint azt képzelnéd. Meg szerintem nehéz lehet olyat kifogni aki tényleg nem csak úgy kezel, hogy "legyünk már túl rajta" hanem lehetne némi szimpátia is, vagy ilyesmi.

2023. márc. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túlbonyolítod. Ha örömlányhoz mész akkor csak biológia szükségleteket elégítesz ki... ne szeretkezni vagy szerelmeskedni akarj egy ilyen lánnyal..Itt jobb esetben kölcsönös szex amit megkaphatsz. Te most két olyan ember együttlétét írtad le akik érzelmeket raknak bele egy együttlétbe. Ez a normális vagyis a szöges ellentéte annak ami egy ilyen alkalommal történik. Dughatsz meg baszhatsz is ha ez jobban érhető.
2023. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1-es: Neken ez nagyon kivitelezhetlennek tunik. Eleve egy hivatasos lany erre munkakent tekint, a legtobb esetben nem is tudjak ezeket az egyuttletek elvezni. Meg ugye minden az idorol szol, ha elpazarolja veled, addig sem tud meg tobb penzt keresni. :(
2023. márc. 10. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Akkor verd továbbra is...
2023. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Akkor el kellene gondolkodnod, hogy ilyen romantikus szuperpasiként miért nem akadt már fél éve egy csaj se a horgodra?
2023. márc. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#2-es: Szerintem eltalaltad a problemam. Egy masik embernek lehet ehhez szerelem kell, de nekem nem, viszont igenylem ezt a bennsoseges szexualis kontaktust. Pl. siman el tudom kepzelni, hogy egy lannyal akar orakig csak csokolozunk, es tenyleg szo szerint orakig. Meg ha nincs is szex a vegen (se oral), akkor is valahol kielegit ez a dolog, ha ott egymasra voltunk hangolodva, es csak csokoloztunk, olelkeztunk es bujtunk egymashoz. Ez nekem 1.000x kielegitobb, mint megdugni egy k*rvat 10 perc alatt. Es ehhez nem kell, hogy szerelmesek legyunk egymasba a lannyal, eleg egy sokkal kisebb szimpatia, egy kis szemezes, egymasra hangolodas hozza szamomra. Hogy tudjam, akar engem, es ram bizza magat.
2023. márc. 11. 00:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőhöz:

Ez mindig egy elég nehéz kérdéskör...több okból is. Egyrészről a saját magunk harca. Bármennyire is csak a nőkre van kivetítve nekünk is bőven van önbecsülésünk.

Tudunk mély érzésűek lenni és nem akar minden férfi minden nőt megdugni. Egyet akar azt viszont úgy hogy neki is és a nőnek is jó legyen.

Nagyon sok lesz az ellened szóló komment mert nem érzik át. De ne foglalkozz vele. Ha tudod hogy normális vagy és nem incel plusz élvezheted az életet is...miért ne tennéd...

Most az van hogy a nők akkor dugnak amikor akarnak a férfiak meg akkor amikor tudnak.

Nekem speciel elegem lett a kapcsolatokból..túl sokat vett ki belőlem ezért csak dugok. De nem is vetítek hogy jajj mennyire szerelmes vagyok beléd...stb. Kinek mire van szüksége.

2023. márc. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

#5-ös:

Mert a legmérvadóbb tényező a mai lányoknál úgy en bloc egy egyéjszakás kalandnál meg egy egyszerű lekúrásnál a romantika.

Az oszt igen....

2023. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam anno. Elgondolkoztam rajta, ha eltelik fél év, elmegyek egy prostihoz, nyilván nem mentem. Utána 1 év, nyilván nem mentem. Azóta lassan 2 évnél járok, és hiába lenne akár alkalmam szexelni nem prostival, egyszerűen félek, hogy csődöt fogok mondani ennyi kihagyás után. Sajnos többször volt már rossz szexuális tapasztalatom is, ezek valószínűleg felerősítik a félelmeim.


Elég szar helyzet.

2023. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kis pubi !

Vegyél be egy fél kamagrát a lotyó előtt és nem fogsz csődöt mondani.

2023. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!