Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétis férfiak ti szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis férfiak ti szoktátok a barátnőtök lábait/talpait nyalogatni?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen érzés?

2023. márc. 13. 18:26
1 2
 11/16 Oldrockboy ***** válasza:
59%

A bakancsàt nyalnám ha bele megy majd egyszer S rá tudom vezetni🙂

Sokaknak sajna meredek....

A làbàt szoktam csókolgatni azzal nincsen baja szerencsére....

2023. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Simán! Harisnyában simogatnám puszilnám és nyaldosnám a lábát,talpát de még a punciját is harisnyán keresztül és nélküle. Már csak egy olyan lány vagy hölgy kellene aki benne lenne mindezekben. Írhattok lányok egy negyvenes pasinak.😊
2023. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha volna barátnőm és engedné, szívesen kényeztetném a lábfejét is.


F40

2023. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Oldrockboy ***** válasza:

Mostanában jöttem rá,hogy mindent is hagy Szenna téren....

Mondjuk nekem bakancs fetisem is van....a láb mellé...azt hàt....

2023. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, imádom szerencsére barátnőm benne van szinte mindenben szeretem hosszú ideig kényeztetni a lábait legtöbbször mezítláb vagy harisnyában, de van hogy magasarkúban vagy bakancsban. És ő is szokta nekem lábbal csinálni közben néha az egyiket az arcomba nyomja én nagyon élvezem

19F

2023. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szoktam, de egy idő után már türelmetlenkedik, hogy miért nem haladok tovább...

Hogy milyen érzés? Nehéz leírni. Fura, mert egyrészt elértem, amire régóta vágytam, vagyis egy lány talpait nyalogatom, másrészt viszont tudom, hogy ez kívülről nézve egy megalázó pozíció. De abban a pillanatban olyan intenzív vágyat és kötődést és szerelmet érzek, hogy semmi nem érdekel (csak az, hogy jaj el ne élvezzek már itt, mert a barátnőm morcos lesz, ha üres puncival hagyom).

2023. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!