Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érez irántam valamit? 23/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit? 23/L

Figyelt kérdés
A legjobb barátom egy bi fiú, akivel már évek óta nagyon jó viszonyt ápolunk. Majdnem minden nap találkozunk, és volt néhány együttlétünk is. Mindketten egyetemre járunk, és többször is utalt már rá, hogy majd ha végzünk, külföldre akar menni dolgozni és menjek vele. Több jövőbeli tervében is említett, de sokszor úgy érzem félre értem őt. Most is van egy fiúja, ezért nem tudom, akar e tőlem bármit. Nem álltatom magam, valószínűleg nem lesz ebből kapcsolat. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mit gondolnak mások erről. Mert én pl. nem egy baráttal tervezek elköltözni, dolgozni stb.. Van más is akik között szoros fiú-lány barátság van? Tényleg meg tud ez maradni barátságnak, vagy lesz majd más helyettem, ha elköltözik?

2023. márc. 13. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Működhet a barátság. Hasonlóan vagyunk mi is az egyik barátommal:))
2023. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Elég naív vagy! És ezt a búzát egyik jövőbeli párod sem fogja díjazni!
2023. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!