Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idült szüzesség heteróknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idült szüzesség heteróknál gyakoribb?

Figyelt kérdés

Ha az incelek és femcelek 3 hónapra homoszexuálisok lennének (a homo- az egyneműt jelent, így adekvát megnevezés leszbikusakra is), akkor nagyobb valószínűséggel esnének túl az első erotikus tapasztalásukon?


Kort nemet és érvelést is kérek.



2023. márc. 13. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem ettől függ. Melegként, leszbikusként nehezebb is a helyzet, mert el kell fogadniuk saját magukat és nem akarják a környezetük orrára sem kötni.

Ha valaki ezeken a lépéseken már túl van akkor meleg pasiként van a legnagyobb sansza alkalmi légyottokra. Ugyebár ott is pasi van a "túloldalt", s a férfiakra sokkal jobban jellemző az érzelemmentes, "csakszex" megközelítés (nem mindenkire, de a többség simán képes rá).

2023. márc. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Miért lenne feltétlen érzelemmentes a "csakszex"?

Ez csak egy sztereotípia, amit a részegen, buliból -a hányásos hajuknál fogva- elrántgatott nulla önbecsülésű nőcskék pofáraeséséből szűrt le a nép.

2023. márc. 13. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem sztereotípia,sok meleg pasit ismerek,ők maguk és azt mondják nemcsak a meleg pasikról általánosságban,de saját magukról is,hogy r!b@ncok.A legjobb meleg fiú barátom saját maga mesélte el,hogy évekig az volt rá a jellemző,hogy szinte mindig más ágyában volt,olykor megesett,hogy egy estére kettő is jutott.Amikor meg elérkezett oda,hogy komoly kapcsolatot akart,nehezen sikerült egy normálisat találni,aki nem ugyanolyan,amilyen ő volt régen.
2023. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Engem az érdekelne, egyáltalán hogyan merült fel benned, hogy hamarabb esnének túl rajta, ha a személyiségük megmaradna ugyanolyan kiállhatatlannak és egészségtelen, csak a célcsoport neme változna.


A melegek és a leszbikusok se igénytelenebbek semmivel azokon a frontokon, mint amiken a potenciális hetero partnerek előtt elbuknak a femcelek és az incelek. Ők se szeretik az idegbeteg, komplexusokkal teli, keserű, feljogosítottság érzéstől tobzódó, "mások szemében a szálkát is, a sajátban a gerendát se" attitűdű, okoskodó embereket.

2023. márc. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Van egy új Shrekünk gyerekek
2023. márc. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Vazze! Szerintem te sem érted, hogy mit kérdeztél.
2023. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem egy (queer?) leszbi mondta, hogy örül, hogy nem hetero, nekik a melegklubokban sokkal könnyebb dolguk van, ha random új partnert keresnek, ahhoz képest, amennyi mesterséges akadályt a heterók gördítenek a dolog elé.


Nekem pedig neten keresztül meleg pasit egy szempillantás lenne szereznem, ha azt keresnék, persze valószínűleg nem örökké tartana a viszony.


Szóval igen, szerintem a szüzességet elveszteni melegként talán még könnyebb is lehet, ha azt nézem, hogy életemben melyik nem próbálkozott nálam többet (interneten át) :D


36F vagyok

2023. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!