Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, hogy a párom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, hogy a párom nem akar orálisan kielégíteni?

Figyelt kérdés

A párom 20 éves férfi, én 18 évesnő. A párkapcsolatunk, szexuális életünk kitűnő szinte... azzal az egy bökkenővel, hogy a párom nem szerete engem orálisan kielégíteni.

Én mindig megteszem neki,de o ezt nem viszonozza. Sosem csinálta még nekem.

Mikor megkérdeztem, hogy mi ennek az oka, 2 hónap múlva volt csak hajlandó válaszolni rá, addig nyúztam ezzel a kérdéssel, és azt felelte, hogy mivel még csak 4 hónapja vagyunk együtt, nem tudja, hogy milyen is részletesebben a személyesen higiéniám. Illetve, hogy nem tudja, hogy mennyi fiúval voltam, és nem akarja egy tömegnyomor helyre betenni a nyelvét. Ennek ellenére rendszeresen szeretkezik velem. És nem értem, hogy ez normális-e, vagy hogy másokkal is volt-e hasonló szituáció.

Pedig semmi gond nincs a tisztálkodásommal...



2023. márc. 14. 15:44
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy pancser. Én egész nap nyalnálak.
2023. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
75%
Kamu duma!
2023. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Vedd észre, hogy ki vagy használva! Szabadulj meg tőle!
2023. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
80%

megértem hogy talán nem meri vagy huzakodik, nem akarja, elméletileg rendben lenne


de azért fura, ha ő meg akarja hogy te elégítsd ki orálisan és szerintem a tömegnyomor sem érv ha amúgy is szeretkeztek

2023. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim válasza:
7%
Biztos csúnya a suncid.
2023. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy igazi bunkó!Dobd ki a francba!
2023. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudja, hogy milyen is részletesebben a személyesen higiéniám. Illetve, hogy nem tudja, hogy mennyi fiúval voltam, és nem akarja egy tömegnyomor helyre betenni a nyelvét"

De a pöcsét szívesen beteszi oda is és a szádba is, aha.


Kislány, a hapsid egy jó nagy önző paraszt. Te latolgattad, hány szájban és hány pnában volt már a pöcse, mielőtt a szádba nyomta? Akkor meg?

Én biztos soha többet nem feküdnék le vele. Tömegnyomor a jó édes anyukájában van.

2023. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
55%
Azt rohadt ez de gáz. Bár te se lehetsz főnyeremény ha ekkora bunkó barmot felvállalsz párodként
2023. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
28%

Nálunk pont fordítva van..

35 pasi vagyok.. igaz a feleségem sajnos semmit nem szeret..

2023. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem tud 4 hónap után?.... Már nemi beteg lenne, ha neked bármi bajod lenne. Mi az, hogy nem tudja, hogy hány fiúval voltál?

Kérdezze meg. Egyébként 18 évesen nem lehet sok..

Ha meg mondtad neki és nincs meg az alapvető bizalom, akkor mit akarsz tőle?

Ha tényleg ez a baja, akkor egy gyökér. Ha meg nem és nem őszinte, akkor is.

2023. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!