Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki nem szeret maszturbálni?

Figyelt kérdés
Szóval működik neki meg minden de nem maszturbál mert nem szeret?
2023. márc. 16. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én sose szerettem,megalázónak tartottam azt hogy magamnak csináljam.Sportoltam aztán ami levezette a feszültséget.Szexel nem volt problémám ha volt bnőm.
2023. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem tudom elképzelni hogy egy fiatal tizen huszon éves férfi ha épp nincs barátnője fél évig ne verje ki
2023. márc. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
olló kezű Edvárd:)
2023. márc. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem szoktam


45/F

2023. márc. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már meguntam
2023. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A férjem sokáig inkább szenvedett a szexhiánytól (szülés után mindig hónapokon át szünet volt nálunk, egyszerűen a hátam közepére nem kívántam a szexet...), mint hogy segítsen magán.

Erre nem is tudok mit mondani.

Lehet hogy valami gyerekkori, szülői tiltás hatása?

2023. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tökre elhiszem hogy van ilyen, de nekem ez nagyon fura 12 éves korom óta szinte naponta verem ha volt barátnőm ha nem. Elképzelni sem tudom, hogy nem csinálom.
2023. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fiatal koromban nem bírtam volna ki, de vagy 10 éve elég a szex is,inkább szenvedek,mint kiverjem.
2023. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Veres prof. szerint az emberek 96%-a maszturbál. A szavait idézve, a maradékból 2% impotens, a másik 2% meg úgy hülye ahogy van 😂
2023. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek maszturbálni egy gyerekkori trauma miatt.
2023. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!