Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domina party? Ilyet lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina party? Ilyet lehet szervezni? A lányok/nők jól kijönnének?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan "partyt" csinálni, ahol több dominával vagyok. Mindannyiuknak meg kellene dugjanak. Erényöv alap és a nőnek öltöztetés/sminkelés is! Az dominák szettje is megvan a fejemben, ezeket én választom ki.


Úgy képzelem el, hogy egymást megdugják előttem felcsatolhatóssal, mondván, hogy az én kis micsodám úgyis alkalmatlan erre, és hogy ők csak a naggyal élvezik. Ne is álmodjak szexről velük... Végül engem dugnának, és előtte elfenekelnének, szopiztatnának, meg ilyenek


Ez egy több órás program lenne. Szerintetek, nagyon nehéz lenne erre megfelelő szolgáltatsást nyújtó dominákat találni?

3-5 dominára gondoltam, kb. 3-4 órás szeánszra.


Aki szolgáltat, vagy igénybe vett már hasonló szolgáltatást, mit gondol, ez kivitelezhető? Ha igen, akkor milyen árról lenne szó?



Próbáltam elnyomni magamban ezt a dolgot, de hiába, ez izgat!! Teljesen beteg, de mégis erre izgulok! Nem tagadhatom tovább!



2023. márc. 16. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

400-500 ezer szerintem, biztos tetszene pár profi lánynak.

Gondolom ha a ruhák speckók, akkor azt is te állod nekik.

Sm pixie-n vannak bőven "anyagias" dominák.

2023. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, a ruhát azért emeltem ki, mert nem a klasszikus domina szerelések tetszenek. Egy kicsit lazább, hétköznapibb dolgokat kedvelek. Jobb tetszik, ha a nő kisugárzása alapján domináns. A fenete bőrszerkó nekem kicsit erőltetett.


A biztos tetszene alatt arra gondolsz, hogy élveznék is? Mindenképpen olyan nőket szeretnék találni, akik tényleg élvezik is, és nem csak a pénzért csinálják.


Oda megérné apróhirdetést feltenni? Vagy egyenként kell kikeresni? Tudsz segíteni, hogy hogyan működik az az oldal?

2023. márc. 16. 18:14
 3/8 Oldrockboy ***** válasza:
79%

Sok sok pénzért csakis....

Emlékszem,volt,hogy élvezetből is csináltak a lányok 20 éve🤣🤣🤣🤣

2023. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Apróhirdezést is kitehezsz a pixie-n, még egyenként is felfogadhatsz lányokat. Arra ne várj garanciát, hogy élvezni fogják, de a fejenként 50-100e Ft boldoggá teszi majd őket.
2023. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó pénzért simán, más kérdés hogy mennyire fogják élvezni a dolgot.
2023. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem egyszerű, de kellő utánajárással szerintem megoldható, leszervezhető egy ilyen is. Viszont ami eszembe jutott rögtön, hogy miért nem hívsz el magaddal még egy-két hasonló, szubmisszív hajlamokkal rendelkező, kis péniszű pasit? Egyrészt a költségek is nyilván megoszlanának köztetek, ami egy ilyen eseménynél azért szintén nem mindegy, bár őszintén szólva tippelni se merek, hogy összességében mennyiért lehetne megszervezni egy ilyet. Másrészt szerintem még izgalmasabb is, ha nem egyedül vagy, hanem látjátok egymást nőnek öltöztetve, meg látod, ahogy a többieket megdugják előtted, stb. ;)
2023. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

El vagy tévedve, nem is kicsit. Más felállásban kellene gondolkodni, switch (esetleg sub) lányok is legyenek a csapatban, mert egyik domina a másiknak nem fog alárendelődni. Vagy még érdemes ilyen “qva is meg domina is” keresni, mert az nem is érti és nem is gondolja annyira komolyan a szerepét, így neked könnyebb lesz rávenni erre.


Amúgy meg szerintem kamu a kérdés. Egy kezdő nem egy több szereplős felállású, több órás játékba fog beleugrani. Egy tapasztalt meg már otthonosan mozog ezekben a körökben, tudja mik a lehetőségei, tudja hol keresse, nem itt fog kérdést kiírni.

2023. márc. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

A 3-5 dominat felejtsd el. Azt hogy egymast fogjak megdugni szinten.


Pixien kereshetsz fizetoset, nem sok korrekt van.

Vannak olyanok akik koprralnak tehat osszeallnak ketten kozos szeanszot tartani.


Az sem fog mukodni hogy te szervezel be tibbet mert ha nem ismerik egymast nem fogjak vallalni.


Aki igenyes, annak az oradija 30 tol indul.


Ha tobb orat kersz lehet adnak kedvezmenyt.


Ket novel a 3-4 oras talalkozo minimum

150 lesz

2023. márc. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!