Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anál mennyire fáj a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál mennyire fáj a nőknek?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok,nem nőként kérdem. Csak kiváncsi vagyok.
2023. márc. 16. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekem kellemes.
2023. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj meg valamit feltuszkolni magadnak.
2023. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Fájhat, ha nem megfelelő az előkészület/izgalmi állapot/síkosítás/stb. Éles, szúró, mély fájdalom, ami elől az ember azonnal menekül, és aznapra így el is megy a kedve tőle.

Ha viszont minden klappol, akkor egyáltalán nem fáj, sőt, rendkívül jó érzés, orgazmust is el lehet érni általa.

2023. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha jól csinálod egyáltalán nem fájhat.

A hiba a türelmetlenségben és a nem megfelelő előkészítésben van ha faj.

2023. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor először próbáltam nem fájt de következő alkalommal már igen
2023. márc. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Tulajdonképpen ha jól csináljátok semennyire. Ha análozunk, én irányítok a bemelegítésnél (nőként). Mi úgy szoktuk, hogy az oldalunkra fekszünk, én picit bepucsítok, az egyik lábam feljebb húzom. Tulajdonképpen fokozatosan teszi be. Először csak 1 centit tol be, mondjuk ezt megismétli párszor. Aztán 3 centit, megismétli párszor. Én eközben lazítok, lassú, mély levegőket veszek. Amikor a makkja meg még 1-2 centi bent van, akkor kiveszi, én veszek egy mély levegőt, és betolja tövig. Olyankor már egyáltalán nem fáj, nem kellemetlen. Bent tartja pár másodpercig, esetleg picit mozgolódik, majd felkenünk egy nagy adag síkosítót, és már át is engedem neki az irányítást:)
2023. márc. 18. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha jól csinálod semennyire. Még élvezi is. 25N
2023. márc. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta nem csinálta akkor fájdalmas tud lenni. Amúgy pedig kellemes.
2023. ápr. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!