Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a csontsován...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csontsovány fiúknak hatalmas farkuk van?

Figyelt kérdés
2023. márc. 19. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát nekem nincs hatalmas farkam. :/
2023. márc. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Nincs nekik.


Egy részüknek persze nagyobbnek tűnik optikailag, meg a hasi zsír sem fedi egy részüket), de azért a hatalmas az erősen túlzás.


De jó próbálkozás bro.

2023. márc. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
91%

Hát, sajnos azt kell mondjam, h elsődlegesen optikai illúzió a sztori.


Emellett viszont meg kell erősítsem a kérdezőt, nekem 67 kilós, alacsony fasziként 18,5 a hosszam.

2023. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3: A farok méret nem függ össze a testmérettel. Így aztán nyilván van 150 centis 45 kilós faszi 22cm-es lőccsel, meg 4 centis gyíkkal is. Attól, hogy találtál 1db-ot (magadat), ami megerősíti a teóriát, a statisztikai eloszlás még nem változik.


(btw, gondoljátok, hogyha egy pasas meghízik vagy lefogy, akkor változik a pöcs mérete? mert az, hogy valaki most éppen csontsovány nem jelenti, hogy korábban nem volt dagadt, vagy fordítva)

2023. márc. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4 Egyébként oda is rakódik zsír, a pénisz tövénél így kisebb lesz a használható rész.
2023. márc. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
5: pont ezt írtam korábban, hogy optikailag nagyobb-kisebb lesz, mert pl nem fedi a farkat a zsír. De ettől a farok mérete nem fog változni, maximum elfedi a zsír, vagy jön ugyanaz, ami a csajoknál, hogy egy B kosaras mell egy 40 kilós csajon hatalmas, egy 90 kilóson meg pindurka.
2023. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs összefüggés a testalkat és a méret között, csak annyi hogy ha egy fickó nagyon dagadt akkor a hasi zsír "betakarja" a méret egy részét.
2023. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 oka van:

1, hogy nincs rajtuk zsír ami rárakódjon a szeméremdombra, pl amikor volt rajtam súlyfelesleg ideiglenesen 2 centivel rövidebb volt a farkam az odarakódott zsír miatt.

2, Akármennyire nem tetszik sok embernek, bizony a tizen huszonéveseknek az átlagméretük is nagyobb és egyáltalán nem ritka a 17 centis pénisz

2023. márc. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi összefüggés. Voltam már alacsony, vékony sráccal akinek meglepően nagy farka volt, de fordított eset is volt.
2023. márc. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 65 kilósan nagyobbnak láttam a farkam, mint most, 90 kilósan. Megmértem nemrég, hát... ugyanakkora.
2023. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!