Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, tiniként volt jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tiniként volt jobb szexelni vagy felnőttként?

Figyelt kérdés
Pl ha szexeltél már 14-15 éves korodban az jobb vagy rosszabb volt mint 20-25 évesen?
2023. márc. 19. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem jobb, csak más

N

2023. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb felnőttként. Tiniként nem volt kontrollom a saját szexualitásom fölött, nem tudtam kifejezni, hogy mit akarok, és nem is tudtam, hogy mondhatnám el a partneremnek, ha nekem valami nem jó, mindig csak az lebegett a szemem előtt, hogy a pasi élvezze, és totálisan háttérbe szorítottam a saját igényeimet, hagytam, hogy kritizáljanak, de én nem szóltam semmiért, orgazmosom az esetek 90%-ában nem volt. Érdekes, de egy srácnak sem jutott eszébe megkérdezni, hogy amúgy nekem jó-e ez vagy az, nem kommunikáltunk a szexről, csak megtörtént. Nemet sosem mondtam a szexre, mert "akkor majd megy máshoz", ez lebegett a szemem előtt. Most már ezt nem is tekintem szexnek, csak hagytam, hogy használjanak, hátha kepok egy kis szeretetet cserébe. Ja, és ezzel nem vagyok egyedül, sok hasonló tapasztalatot olvastam.
2023. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan jó, viszont más.
2023. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!