Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, aznap meddig fájt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, aznap meddig fájt lent, a szüzesség elvesztése után és hányadik alkalommal lett fájdalommentes a szex?

Figyelt kérdés
Vagy a behatolás mindig fáj, még a tapasztaltaknak is?

2023. márc. 19. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Már az első alkalommal se fájt.
2023. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Előző két-háromszor fájt és másodszor is vérzett. Utána már nem.
2023. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
17 voltam az elsőnél és a farok sem volt kicsi, de mégsem fájt igazán. A szex elején éreztem egy kicsit kellemetlen érzést egy darabig, aztán teljesen elmúlt.
2023. márc. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Nekem 10 perc után egyáltalán nem fájt, és utána is csak kellemesen bizsergett
2023. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
21 voltam, nem fájt. Elég khm... kíváncsi természet lévén, volt már egy s más odabenn addigra. Úgyhogy elsőre nem fájt, viszont később egyik hétvégén hát elég aktívak voltunk, na ott az intenzív szex után fájt picit, de csak kellemesen, mint edzés után az izmok inkább.
2023. márc. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem úgy volt, hogy az első három alkalommal fájt a közösülés első néhány perce. Az első alkalom után nem éreztem fájdalmat, csak valami fura érzést. (Az első partner elég nagy méretű volt.)
2023. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első fájt egy kicsit, de inkább csak furcsa volt. Aztán a harmadiknál már csodás volt végig!
jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!