Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnak is meg szokott dagadni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is meg szokott dagadni a farkatok ha sokáig veritek? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nekem tegnap este annyira megdagadt hogy alig tudom összezárni a lábaimat.

2023. márc. 20. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Normális hosszas véres után előfordul nálam is.

20f

2023. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Nem igazán, csak több óra (3+) verés után. Talán baj van a fitymáddal, vagy nem fürödsz meg utána, és begyullad. Használj síkosítót, és fügyé le
2023. márc. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjad már magad, hogy 3+ óráig vered te kis gyík 😃
2023. márc. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Szünetekkel lehet 3+ óráig is verni, vagy még tovább. És igen, utána bedagad, meg fáj is.
2023. márc. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ez természetes. Sőt kialakulhat un. harang-effektus, amikor a felső részből nehezen tud a vér viszaáramlani (az alsó rész elernyed, de felül még félig erektált állapotban marad - úgy néz ki mintha egy harang csüggene rajta, innen a neve). Fiziológiai bajod nem lesz tőle, nem kell pánikba esni.
2023. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Még egy év, és már napi 21 órában vered, 3 óra meg szánalmas szendergés, alvás.
2023. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5 azt nem a vér okozza, hanem a sejtközi folyadék
2023. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ráharaptál erre a 3 órára.. Személyes tapasztalatot írtam le, te csak személyeskedtél. Egyiket szabad, másikat vsz. tiltja a szabályzat.
2023. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem a farok maga, hanem a rajta lévő bőr szokott nálam megdagadni. De ehhez tényleg ilyen órákon át tartó verés szükséges, szóval eléggé ritkán fordul elő. Amúgy szerencsére nem fájó egyáltalán, csak kicsit fura érzés. Meg viszonylag hamar azért el is múlik utána.
2023. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a fitymám duzzad meg, utána kellemetlen. Általában egy nap alatt le is lappad. De függ attól is, hogy hogy fogom a kezemben, ha teljes marokkal, akkor nem szokott bedagadni, de ha csak három ujjal, akkor igen.
2023. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!