Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek sikerült elvenni egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült elvenni egy nő szüzességét?

Figyelt kérdés

- Hány férfinak sikerülhet élete során legalább egy nő szüzességét elvenni?

- 26 évesen mekkora esélyem van szűz nővel találkoznom és közösülöm? (Kizárólag törvényes formában.)



2023. márc. 20. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Ebben mi a siker? Osztanak érte valami díjat, kisebb lesz tőle az adód?

Volt már szűz partnerem, de együtt lettem volna vele akkor is ha nem szűz mert tetszett a lány.

Ami a kérdésed második felét illeti... ne haragudj meg de ennyire egyszerű, tárgyiasító gondolkodással nem szüzeknél sem biztos túl sok sikered lesz. Az emberek valahogy nehezen viselik ha egy szál tárgynak tekintik őket.

2023. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

én is szeretem a szüzeket. Nem könnyű a legtöbb nő nemhogy 20 évesen.... már vagy 15 évesen szexel sajnos. ez van. Első bnőm 16 volt egymásnak elsők voltunk nagyon jó volt a kapcsolat elejétől végéig :) . a következő barátnőmmel mégjobb volt a kapcsolatunk, bíztunk egymásban ő 18 éves volt szintén szűz. 4 évig tartott, azóta nem volt kapcsolatom 1 éve lett vége.

25/f

2023. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha te is szűz vagy, akkor jó esélyed van, hasonló a hasonlót vonzza. Akár 22 éves, akár 32. De 40 felett is vannak szüzek.

Ha nem vagy szűz, akkor kisebb az esélye.

2023. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

*ja igen még valami... lett volna esélyem még 1 nő szüzességét elvenni, csakhogy ő nem nő, hanem kislány... 17 éves facebookon akart felszedni. Igen merthogy ma ott tartunk hogy 17 éves kiscsajok egyetemet végzett felnőtteket szednek fel :D durva!

De ő érdekes módon nem állította hogy pedofil lennék ha összefekszek vele.. sőt azt mondta sokkal előnyösebb és mit számít az az 1 év..Helyesebb vagyok mint a korabeli fiúk ( eszembejutottak a cudar évek régebben mikor rám se néztek 17 évesként a lányok..) Furcsa hogy ellenben mi pasik egymást pedofilnak hívjuk.. főleg a 40 év fölöttiek ha csak bókot írunk facebookon egy-egy helyes lány képe alá. ez roppant furcsa számomra és elgondolkodtató! :)

2023. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem siker volt, hanem csak megtörtént 4 nővel, mert szeretek és megbíztak bennem, és nem az volt a cél hogy csak közösüljek velük.
2023. márc. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Többször lett volna lehetőségem szűz nővel lefeküdni, de én alkalmatlan vagyok érzelmi stabilitást nyújtani nekik, ezért megkíméltem őket magamtól.
2023. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%
Érdekes a kérdés. Eddig 5 lánynak voltam az első az életében, de nem azért mert ez a mániám, hanem mert megvan bennem az türelem, gyengédség és tapasztalat is, ami szerintem nagyon fontos ahhoz, hogy egy pozitív élmény legyen az első egy lánynak. Pont utóbbi miatt dolgoztam ki különböző stresszoldó módszereket, illetve egy egyedi technikát is az első alkalomra.
2023. márc. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

"Furcsa hogy ellenben mi pasik egymást pedofilnak hívjuk.. "

Csaxólok, hogy amelyik lánynak már csöcse van, vagy szőre - azt elkerülik a pedofilok.

2023. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Én kettőt is. Az egyiket 2002 ben, akkor a nő volt 25 én 29, a másikat 2004 ben, az a nő 23 éves volt, én pedig 31.
2023. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

Ezt soha nem lehet tudni.

Hány olyan van, hogy hazudik.

2023. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!