Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom megbantotta érzéseim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megbantotta érzéseim, szakítsak vele?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt,korábban is voltak már problémák abból hogy exevel beszélget napi szinten,meg hogy ahatozik más férfiakra(volt hogy együtt néztünk filmet ahol szex jelenet volt és elkezdett beszélni arról hogy de jó a csajnak hogy olyan nagy farkú a pasija,meg publikusan volt hogy előttem flörtölt,igaz nem durván másik férfival). Most részegen elszólta magát baratnojenek miközben én másik szobában voltam, hogy 1: mennyire hiányzik neki az exe farka mert milyen nagy volt,2:ettől függetlenül velem is jó a szex és nem a méret a lényeg de nem érti hogy lehet az mikor az exee sokkal sokkal nagyob(szó szerint ezt mondta)3:hogy miután mi összejöttunk,O meg az exevel kamera szexelt heteken át,és hogy kamerába is akkor nagyra megnőtt hogy arra felizgult


Nem tudja hogy ezeket tudom. Szerintetek? 21l/25F


2023. márc. 22. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem szakítanod kellene vele.
2023. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Kuka.
2023. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem még ma dobd ki.
2023. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Részegen jó barátnővel legőszintébb egy csaj. Amit érez meg tett az nem is olyan durva. Téged meg hátad mögött sem kezelt le a legkisebb mértékben sem.


Ha jó bőr ilyenért butaság lenne kirakni. Persze lehet ez ok arra, hogy kevésbé becsüld meg...

2023. márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2023. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Dobd ki, ez csak a kezdet. Mi lesz később?
2023. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Én dugnam.

Vagyis úgy írom tartanám üríteni.

Közben szereznek egy nőt helyette. Ha megvan akkor ez lapát, vagy diszkrét túli toli. Kb ennyi

2023. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez ennyi volt.
2023. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát ja, ennek annyi.

Azért még dugjad szerintem keményen, inkább ilyen dugópajtinak kezeld, ne barátnőnek :D Megérdemli. Viszont a posztod alapján valószínűleg a farkad az átlag alatti lehet, de ezzel sincs különösebb gond, ahogy mondta is a csaj hogy jó a szex szóval hajrá!

2023. márc. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazából ezek után megdugni se akarom+ha nem lenne vagy egy tucatnyi nő aki az ellenkezőjét tudja állítani,most nagyon szarul is érezném magam. Így betudom egy felszínes Picsanak :D
2023. márc. 23. 00:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!