Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Ez mennyire jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Ez mennyire jó módszer?

Figyelt kérdés
A csiklót nyalja, szopogatja a férfi (igény szerint), közben ujja(kka)l a G-pontot ujjazza és a másik kezével az alhasra fejt ki enyhe nyomást, hogy az ujjazás intenzívebb legyen vagy a mellet izgatja.
2023. márc. 23. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem jó. Elmondom neked miért.


Ahogy ezt leírod abból előre látom, hogy pár másodperc után az ujjaid tövig a csajban lennének mindenáron G-pontot kutatva és ész nélkül nyomkodnád szerencsétlent a másik kezeddel, vagy markolásznád a mellét.


Nincs ilyen, hogy így jó. Ez egy folyamat és lehet olyan pont amikor a leírtakat csinálni az tök szuper, de ha előtte nincs ott az a minimum 10, de sokszor ennél jóval több perc, akkor ez lehet annyira rossz is, mint egy nemi erőszak.

2023. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Brutál gagyi, már bocs.

Melyikre tudnál teljesen odafigyelni? Mert ne mondd nekem, hogy te vagy Káli istenség megtestesülése, és minden karodat tökéletesen tudod kontrollálni. Egészen biztos, hogy csak egy dologra tudsz így maximálisan odafigyelni, a többi pedig vagy túl durva lenne, vagy csak unalmas és már fájdalmas maszatolás.

Vagy esetleg te úgy szoktál rejszolni, hogy megfogod a faxod, és végig ugyanazzal az intenzitással, ugyanazzal a tempóval, ugyanolyan szorítással tutujgatod?

Az lenne a kulcsa egy nő kielégítésének, hogy odafigyelsz rá. Csak arra a nőre, akivel vagy. Nem létezik egy séma, ami minden egyes puncinál ugyanazt a hatást váltja ki.

2023. márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Édes istenem...ti miről beszéltek??? Ezt interneten olvastam még régebben, de sose próbáltam, ezért érdekel nők véleménye. Ennyi. Ki mondta, hogy csak ennyi lenne? Ne magatokból induljatok ki. Szó sincs olyanokról, amikről írtok...
2023. márc. 23. 17:57
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem ez az alhas nyomogatós trükk soha, semmilyen élvezetet nem adott. Nem tudom, honnan szedik a pasik, és tök kínos, hogy várják, az eredményt, de semmi.
2023. márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mert meg nem ertek hozzad jol, vagy ducika vagy.
2023. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Én se tudom, hogy mi honnan van és kitől, ezért kérdezem.

2023. márc. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!