Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,ha a csajnak pont a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,ha a csajnak pont a tervezett szex előtt fél órával jön meg,elhalasztjátok? Vagy nem zavar titeket úgysem a szex? Ha már nagyon rá vagytok izgulva

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne fél órával azelőtt jöjjön meg! Oldja meg! Ha nem, lapát.
2023. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Bocsi, de nekem fontos az orális szex is, oda-vissza.


Ha nem tág a puncija, a tampon még valamit segíthet de, megmondom őszintén, hogy én inkább kibújnék a dolog alól ilyen helyzetben 😁


Ja, és nem vagyok homo!!;

2023. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Azért szerencsére nem úgy jön meg hogy egyszer csak zutty.. szóval ha nagyon rá vagyok gerjedve akkor hajrá, legalább szemrebbenés nélkül bele is élvezhetek. :)
2023. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, max körülményesebb olyankor a szex.

Volt olyan akivel az első találka úgy ment, hogy pont megvolt neki.

2023. márc. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Akkor megy a popsiba nálunk.
2023. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez esetben csalódottan tudomásul veszem, hogy ha megjön, akkor megjön - bármennyire is vártam már, most öt napig nem lesz szex.

azért nem egy feldolgozhatatlan trauma.

2023. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A nyalás akkor kimarad - nem szeretem a málnaszörpöt - de minden más ha lányt nem zavarja akkor engem sem :)

Mindazonáltal dupla higiénia (kicsit megborul olyankor a hüvelyflóra egyensúlya) és mensi idején is KELL védekezni!!! (ritkán de előfordulhat hogy időben eltolva több petesejt érik be, olyankor is teherbe lehet ám esni!)

2023. márc. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

"(ritkán de előfordulhat hogy időben eltolva több petesejt érik be, olyankor is teherbe lehet ám esni!)"

Oké, hogy a legegyszerűbb kalapáccsal beleverni a fiatalok fejébe, hogy bármikor teherbe eshetnek, mert egy ennyire primitív tanácsot 60-as IQ-val is fel lehet fogni, gyakorlatilag viszont baromira nem így működik az emberi szervezet. A petesejtek PETEÉRÉSKOR érnek be, és ha több érik be, akkor is nagyon maximum 1-2 nap eltolódás lehet köztük. A mensi első napján teherbe esni, az kábé a lehetetlennel egyenlő, még szélsőségesen rövid ciklus esetén is.

2023. márc. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2023. márc. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!