Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, amikor a pasi a szátokban megy el? Tényleg élvezitek, izgató, vagy csak a pasi kedvéért csináljátok?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 08:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem élvezem és nem is izgat, szóval nem szoktam engedni. Rosszul vagyok már a szagától is, az izéről nem is beszélve. Bármeddig orálozok, szeretem is csinálni de a hányinger kerülget ettől. Próbáltam nem egyszer nem kétszer és minden alkalommal rosszul voltam tőle.
2023. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem pl nincs bajom vele, én szoktam élvezni, de azért tudom, hogy leginkább a pasik élvezik a látvány miatt.
2023. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Eleinte csak a kedvéért,de már én is szeretem
2023. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Utálom az ízét. Szóval nem engedem.
2023. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Minden nő azért csinálja, hogy örömöt okozzon a partnerének, és azért mert ez a legkényelmesebb legtisztább nekik.
2023. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Én imádoooom :)


31N

2023. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

A pasi kedvéért csinálom, de egyben élvezem is, izgató is. Elsősorban azért, amit a pasiból kivált.

Egy számomra közömbös pasinál nem élvezném és nem is izgatna.


Egyébként pedig magára a szopásra igaz mindez. Az, hogy a végén a számba élvez el, vagy máshol számomra majdnem mindegy. Exeim és jelenlegi párom is szereti a számba, így leggyakrabban oda megy. Sose okozott problémát és le is nyelem. Ez valami lelki, pszichés gát lehet azoknl akik nem, mert nem érzek benne semmi extrát.

2023. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Imádom mikor lüktet a számba és folyik a sperma

Én az ízét is szeretem

2023. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Férfiként mondom tuti le nem nyelnék se a számba nem vennék semmilyen váladékot ami egy másik ember testéből jön ki...
2023. márc. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

#11

Vannak aki szeretnek szexelni, nem csak sötétben, misszi pózban, takaró alatt.

2023. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!