Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hívott már fel prosti, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívott már fel prosti, hogy már régen voltál nála?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ahhoz már nagyon törzsvendégnek kell lenni, és nagyon haveroknak egymással.

Sztem ilyen nem szokott előfordulni

2023. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívni nem, de chaten/viberen volt h mar irtak ram olyanok, akikkel sokszor voltam es erdeklodtek h mi van.
2023. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam úgy, mint a 2-es. Viberen rámírtak. Igen előfordult.
2023. márc. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Persze. Volt 2, aki felhívott (az egyik egyszer családi ebéd közben… köpni-nyelni nem tudtam). Mindkettő akart tőlem valamit szerintem privátban. Az egyik vacsorázni is meghívott, rántott csirkét sütött nekem…


Többen is rám írtak, persze, hogy mikor jövök. Az egyik például amikor új cicit csináltatott magának, hogy akarom-e megnézni. Persze, hogy akartam.


Sőt olyan is volt, hogy rámírt egy csaj, hogy hozzá mikor megyek már, mert (jó) hírem ment..


De ezek már régen voltak.

2023. márc. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
SMS-t írt.
2023. márc. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Csak 1, vele a privát számán beszéltem és ő vágyott a társaságomra ,mivel pénzt a 4. tali óta nem kért tőlem és nem is fogadta el.
2023. márc. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Vissza hívóst küldött.
2023. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a prosti ráírt a Viberen a férjemre, pontosabban erotikus vicces képeket küldött neki. A férjem így bukott le. Ráadásul nem én néztem bele a telójába, hanem a lányunk, mert keresett valami infót! A telószáma meg fent volt a neten a csajnak, úgyhogy körbeért a sztori.
ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. És mi lett a lebukás következménye? Kirúgtad, vagy sikerült megbeszélni?
ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!