Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha szex előtt a srác vetkőztet le benneteket?

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem,mert izgalmas.Előjátéksorán a bugyi szokott utoljára maradni,és addigra már annyira izgalomba jövök,hogy hát a bugyin meglátszódik. :)
2023. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök mindegy. Általában (szinte mindig) az volt a jellemző a kapcsolataimban, hogy saját magunkról vettük le a ruhákat, szóval nem volt ez az egymásról letépjük a ruhát dolog. A lényeg nekem úgyis az, hogy szeretem, ha teljesen meztelen lehetek és a párom is az.
2023. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem, ha nézi ahogy vetkőzöm :)
2023. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon szeretem, ha a pasi vetkőztet le, de azt is szeretem, ha a nedves bugyimból csak az egyik lábikóm van kibújtatva és ott fityeg a másik combomon. 😋 L
2023. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen szeretem. Bár ez elég nehéz, mert átlagba itthon meztelenül vagyunk. Max egy bugyi/póló kombo.
2023. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretitek lányok, ha csak félre van húzva a bugyi? Vagy ha fent marad a combfixes harisnya vagy hasonló?
2023. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem ha a fiú veszi le a ruhàimat.
2023. márc. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Félre tolt bugyi egy darabig jó, de hosszabb távon nem kényelmes, így jobb ha lekerül.
2023. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert tetszik benne ha ennyire diktál, és az hogy ő kéri meg, hogy már kerüljön le ez meg az.
2023. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!