Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk amikor legelőször puszilt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk amikor legelőször pusziltatok meg popólukat akkor nem viszolyogtatok? Nem voltak fenntartásaitok ezzel kapcsolatban? Amikor végeztetek pozitív vagy negatív élményként éltétek meg?

Figyelt kérdés
2023. márc. 27. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
En csak nyaltam es neha at csúszott a nyelvem es mivel nem volt rossz kellemetleb iz igy nem viszolyogtam
2023. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lazy Lover ***** válasza:
Nem mindig igényes csajaim voltak először furcsa volt utána imádtam szó szerint függő lettem
2023. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. De az sem mindegy kivel kezdesz!
2023. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából annyira kivántam a barátnőm, hogy oda is belenyaltam. Félig tudatosan, félig vitt a hév. Egyértelműen pozitív
2023. márc. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én imadom a kezdetektől, már előtte is izgatott így amikor először lehetett kaptam is a lehetőségen, engem nagyon felizgatott a dolog
2023. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel tudtam, hogy tiszta a terület így semmi fenntartásom sem volt. És nem éltem meg negatív élményként. Ha kérné a feleségm akkor nem csak megpuszilnám, hanem szét is nyalnám.
2023. márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!