Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, tényleg jó érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tényleg jó érzés, amikor kézimunkázás közben a lány az ujját a popsitokba dugja?

Figyelt kérdés
A barátnőm azt mondja, hogy a pasija hatalmasakat élvez, amikor az ujját az ánuszába dugja és úgy veri ki neki. Tényleg sokat számít. Mások is tapasztalták ezt? L

2023. márc. 27. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Igen, kb 8 centire a farok töve irányába , ott a prosztata ami kb olyan mint nálatok a csikló.
2023. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Bi-Buz·iknak biztos
2023. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Lazy Lover ***** válasza:
91%
Igen hatalmasat élvezek olyankor meg több sperma jön ki
2023. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
2# Megjött a szokásos primitív banda, aki nem tudja felfogni, hogy ha a női partnered csinál neked valamit akkor nem lehetsz meleg. Nem baj, majd ha kijártad a nyolc általánost és elolvastál egy értelmező kéziszótárat a "homoszexuális" fogalomról, akkor eléred egy átlagos hal IQ-ját.
2023. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Én magamnak próbáltam, de semmiféle jó érzést nem tapasztaltam. Csak fájt később az ánuszom
2023. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis dudorszerű valami, könnyen ki lehet tapogatni. Az én emberem is szereti, pedig alig tudtam rávenni, de muszáj volt, mert már megölt a kíváncsiság.
2023. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sokat ad az élvezethez, sokkal intenzívebb az egész folyamat.
2023. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
A seggem mindenkinek tabu, de egy szép nőnek bármikor megteszem ha kéri.
2023. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
5%
Mennyi látens biszex...
2023. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

#9 Szerintem te nem tudod mi a biszex fogalma.

De ezekszerint akkor te is az vagy, mert s*ggtörlésnél miért nyúlsz oda ugyebár?! Meg mikor tusolsz/fürdesz, és ott is megmo... fujj. Látens meleg vagy, hogy oda mersz nyúlni. lol

2023. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!