Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szűz vagyok és prostituálth...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szűz vagyok és prostituálthoz szeretnék menni, akkor hogy zajlik az egyeztetés?

Figyelt kérdés

Nyilván felhívom, bemutatkozok teljes névvel, megmondom hogy hol láttam a hirdetését, szeretném 1 órára igénybe venni a szolgáltatásait, és hogy szeretném ha elvenné a szüzességemet, megtanítana minden alap dologra. Kérdezek tőle egy árajánlatot, hogy kell-e óvszert vinnem, vagy van-e neki, illetve hogy pontosan hova is kell mennem és hány órára, mikor menjek. Vagy ezt nekem kell mondani, hogy mikor szeretnék menni, vagy pedig tőle kell kérdezni, hogy neki mikor jó?

Illetve lehet olyat csinálni, hogy most felhívom, de csak jövőhétre kérek időpontot, mert nekem ezen a héten nem alkalmas?


Illik még ezeken kívül mást is kérdezni, mondani?


Illetve egy ilyen alkalom hogy zajlik? Otthon lefürdök, fogat mosok, befújom magam, kiöltözök és elmegyek hozzá, majd amikor odaérek felhívom, hogy ott vagyok, beenged és belecsapunk a lecsóba? Vagy nála is le kell fürdeni, előtte és utána is? Vagy pedig belépek a szobába és egyből leteper az ágyra?

Mit kell vinni, elég csak a pénz? Ha viszont nála is lefürdök akkor törölközőt azt adni fog?


Ez lesz az első alkalmam és izgulok.


Egy 60 perces alkalom miből áll? Gondolom nem végig 60 percben csináljuk.


2023. márc. 27. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Ilyen kérdést csajok miért nem írnak ki?

Tudnám mondani hogy vállalom :P

2023. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell a teljes neved mondani


Gumit se kell vinned mert alap náluk.


Igényes rétegnél előtte kötelező a fürdés. Mármint ha már ott vagy náluk. Utána meg választható. Én utána már csak otthon szoktam

Törülköző van náluk ki lesz már készítve vagy mielőtt bemész a fürdőbe már a kezedbe adja


Külön kiöltözni ünneplőbe se kell. Normális hétköznapi cuccot vegyél fel.


Higiénia valóban fontos.


Pénzen kívül mást ne vigyél.


60 percben hogy mi történik nagyrészt rajtad múlik.

2023. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Értem, akkor elég csak a keresztnevem, illetve gumit sem kell kérdeznem hogy van-e neki.


Olyat csinálni, hogy most felhívom, de csak jövőhétre kérek időpontot, mert nekem ezen a héten nem alkalmas?

2023. márc. 27. 21:51
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet ne csinálj kamusnak fog gondolni.


Aznap hívd mikor mennél

2023. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Akkor egy ennyi elég gondolom?:


Szia, xy-nak hívnak és a ... oldalon láttam a hirdetésed. Szeretném megkérdezni, hogy szűztelenítést válalsz-e, és ha igen, akkor 1 óra az mennyibe kerül. Ezután pedig megkérdezem, hogy mikor ér rá és hogy hova menjek.

2023. márc. 27. 22:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az adatlapot akinél ott a szüzesség elvétel opció
2023. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Tanácsolok egy ennél sokkal jobb dolgot; szexpartnerkeresők

vagyaid.hu, eropolis, goldengate

Nem azt mondom, hogy tolódnak a szűz fiúkért, de azért nem is annyira ritka. Mivel értelmesnek tűnsz, szerintem találni fogsz partnert. Ott nem kell fizetni, tapasztalt egyénekkel kerülhetsz össze, stb.

Ez csak egy tipp.

2023. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Van szüzességelvétel opció. Viszont a véleményeket olvasva azt láttam, hogy 2-en vannak a lakásban. Ez kicsit eltántorított, azt hittem négyszemközt leszünk.
2023. márc. 27. 22:29
 9/19 anonim ***** válasza:
40%

1) A szüzességelvétel egy kamu csak arra szolgál hogy ilyen címszóval plusz pár ruppóval lehúzzon. Ilyen címszóval max. 3 ronggyal told meg az árat, többel nem érdemes.

2) Felhívod, keresztnév, láttam a hirdetésed, mikor érnél rá. A csaj visszakérdez. NE egy héttel előtte telózz mert komolytalannak gondol.

3) Van nála gumi és ellenőrizni fogja minden pózváltásnál és közben is folyamatosan rajtad van-e.

4) Tisztán igényesen menj, de le fog ott is fürdetni mivel a fürcsi benne van az idődben amiért fizettél! Szóval ne 40 percet pancsikolj mert akkor dugásra már nem lesz időd. Amúgy is ki fog vágni óra 45-kor azzal a címszóval hogy jön a következő kuncsaft.

2023. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Bár én meg sose voltam prostinál de szerintem ha megtudja hogy szűz vagy akkor gyorsan ellövet és ennyi volt. Ergo ne adj ilyen ütőkártyát a kezébe..
2023. márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!