Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pozitív, vagy inkább zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozitív, vagy inkább zavaró egy telt lánynak, ha a srácot kifejezetten a hájasság izgatja fel?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta így vagyok vele: összképre is a teltebb lányok tetszenek.

De emellett fokozott vágyat vált ki és felizgat a hájasság, puhaság, főleg a combon, hason. Nem is a plusz súly mértéke a lényeg: lehet valakin +10 vagy +40 kiló felesleg: de ha látom, érzékelem a "puhaságot", az nagyon izgat.


Nem tudom, mennyire zavaró ez vagy vehető természetesnek?


29/F



2023. márc. 27. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod még hizlalni, akkor nincs gond.
2023. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív
2023. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavaró, mindig öröm, ha kifejezetten tetszem is és látom, hogy izgatja a testem.
2023. márc. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Kérdezőnek: van ilyen betegség, hogy valaki a kövéreket szereti, de még tovább akarja hizlalni őket.
2023. márc. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt megtudod elni ugy h kozben a no nonek erzi magat nem pedig egy fetis targyanak akkor jo.

Ha azt erzi h neked belole csak a haja puhasaga kell de a szemelyisege egyebb testreszei nem akkor az szar erzes.

2023. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha érzékelhetően vonzónak tart, kimondottan imádja a testemet és ennek hangot is ad, akkor visszafordíthatatlanul beindulok.

Van, akinek hiába bókol a pasija, nem hiszi el. Hát, én nem az vagyok :)

2023. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ritka az a husis nő, aki nem rejtegeti a testét mindenféle zsákruhába, hanem jól érzi magát a bőrében, és "odateszi" magát. Na, az ilyet kell megbecsülni, ez beindít :-D
ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!