Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Switch/szub beállítottságú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Switch/szub beállítottságú férfiak! Mesélnétek a vágyaitokról?

Figyelt kérdés

Sokáig teljesen szubnak hittem magam, nemrég kezdett el érdekelni a másik oldal.

Érdekelne, hogy a szub beállítottságú férfiakat milyen vágyai/fantáziái vannak :).



2023. márc. 29. 14:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Alázás
2023. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha egy lány az arcomra ülne, kinyalatná magát, esetleg lepisilne. :)
2023. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon izgató helyzet az, ha a domina platformos magassarkút visel. Nekem hátrabilincselt kézzel, hason csúszva kell követnem, kifejezve, hogy a lábáig sem érek fel.
2023. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kötözés bilincselés szembekötés minden mennyiségben. Pl ágyon X alakban kifeszítve és a csaj egy selyem kendővel/sállal simogatna.
2023. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Basszus ezek nagyon izgatóak. Sokáig el sem tudtam volna képzelni, hogy ne szub szerepben legyek egy pasival szemben, de jobban belegondolva, van valami nagyon izgató abban, hogy én irányíthatok.
2023. márc. 29. 15:25
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan izgalmas lenne, ha a domina kikötöz egy szőnyegporolóhoz vagy hasonló kerethez, és megkorbácsol. Majd slaggal lelocsol hideg vízzel. Ha ez már nem elég, akkor nagynyomású mosóval.

Szeretek megtaposva lenni, akár több hölgy által is egyszerre. Túlsúlyos hölgyek is lehetnek.

Birkózás nálam erősebb testalkatú lányokkal, ahol biztosan veszítek. Vagy erős testalkatú vízilabdázó lányokkal a vízben, akik lenyomnak a víz alá.

2023. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha mindenben irányítanak
2023. márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk, leírom én is egy fantáziámat, ami domina oldalról izgatna.


Egy bekötött szemű, erényöves srác térdelne előttem hátrakötött kézzel, és pedig pálcával állnék mögötte, és alapműveltségi kérdéseket tennék fel neki, mindenféle témában. Kicsit mint a Legyen Ön is milliomosban, viszont ha rosszul válaszol, kap egy ütést a hátára.

2023. márc. 29. 15:48
 9/26 anonim ***** válasza:
80%
En ezt imádnam nagyon kérdező,nem irsz vissza, irtam. Privatot
2023. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Talpnyalatás, lábkényeztetés, nő általi rúgások mezítláb, utasítások, ami érdekelne.
2023. márc. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!