Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 25 évesen nem tetszettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 25 évesen nem tetszettem még senkinek, hogy kelthetem fel a nők érdeklődését felém?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, nem vagyok vonzó a lányoknak, nem tetszek egyáltalán nekik. Több száz visszautasítást kaptam már.


Magamról 175 cm magas vagyok, 75 kg, futok, valamint konditerembe járok, de teljesen levegőnek néznek a lányok. Amikor középiskolás voltam akkor is próbálkoztam ismerkedni, akkor is mindegyik levegőnek lány levegőnek nézett.


Járok koncertekre, szórakozóhelyre amikor úgy van, utcán is próbálkoztam ismerkedni.


Vagy esetleg milyen szakember tudna ebben segíteni?

Próbálkozok, baráti körnél is, de teljesen nem foglalkoznak a lányok velem, munkatársaim, ismerőseim azt mondják túl jó vagyok, meg jófiú.



2023. márc. 30. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szakember? Pszichológus kell neked.
2023. márc. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Vagy csak nem a megfelelő lányokkal próbáltál ismerkedni.
2023. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pedig átlagos, meg átlag alattiaknál próbálkozok, nem instamodellek meg ilyenek. De mindegyik levegőnek néz.
2023. márc. 30. 10:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a pszichológust jó ötlet, akkor elmegyek, milyen fajtához kéne?
2023. márc. 30. 10:06
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes én is sok visszautasítást kaptam aztán 8 évvel ezelőtt megismertem a jelenlegi barátnőm, azóta már feleségem. Kell szerencse is hozzá.
2023. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Küldj képet privátban.

Férfi vagyok, semmit nem akarok tőled, de lehet tudnék tippet adni.


Engem már "szedett fel" fiatal, aranyos csaj, amikor szemben utazott velem a vonaton. Rejtvényezett, és hirtelen tőlem is kérdezett belőle. Számcsere lett a vége.

2023. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Beülsz egy 30 milliós autóba.
2023. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Bro' amíg nem tanultam meg csajozni több száz lepattintot mire egy összejött. Fokozatosan tanul az ember a tapasztalatokból, a lényeg NEM megállni mert akkor tényleg nem haladsz.
2023. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Vegyel egy audit.
2023. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Szard le őket. Nem ér annyit az egész én tapasztalatbol mondom.
2023. ápr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!