Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakásos prostiknál az az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásos prostiknál az az általános, hogy az olyan vendégeket is részesítik orális szexben, akiknek olyanszintű fitymaszűkületük van, hogy nem is lehet hátrahúzni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Vagy ez ritkaság?


Több ilyen videót is láttam az oldalon, de kiváncsi vagyok, hogy ezzel a legtöbb hirdető így van e, vagy azért csak viszonylag kevesen…



2023. márc. 30. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Nem vagyok orvos... de akinek ilyen van, az miért nem műteti meg ???


Nem lehet túl higénikus, ha hátra sem tudod húzni a fitymádat, hogyan tisztítod alatta ?


Egyébként válaszolni a kérdésedre aligha tud itt bárki is.

2023. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem nem ilyen, én teljesen hátra tudom húzni viszont hajlamos vagyok ettől függetlenül arra, hogy begyulladjon (enyhén) a makkom, talán a vizeletem PH-ja nem megfelelő, vagy túl sokszor mosom, nem tudom…


Én egyszer voltam prostinál és egy nagyon enyhén pirosabb volt a makkom mint az szerinte normális, ezért azt mondta hogy az orál is csak gumival lehet… Végülis nem baj és még mindig jobb egy kicsit finnyás lányt kifogni, mint egy nagyon igénytelent.


Csak most nézegettem a videókat a legnagyobb ilyen “szexpartner kereső” oldalon és rengeteg olyan pénisz látható bennük, amelyeket hátrahúzni sem lehet…

2023. márc. 30. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem finnyás, hanem szemmel láthatóan van valami gombád vagy hasonló. Nyilván nem cuppan rá natúrban.
2023. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom hol láttál te olyanokat. Valaki kiírja az adatlapjára, hogy ilyen ember nem jöhet, sokan meg gondolom leszarják magasról.
2023. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el és próbáld ki. Aztán ne írd meg hogy milyen volt.
2023. márc. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltál?
2023. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt fitymaszűkületem, de a prostik szoptak úgy is,natúr.
2023. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!