Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogyan takaritjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogyan takaritjatok ki a popsitokat anál előtt, nagyon tisztára?

Figyelt kérdés

En hiába mosom ki rendeswn benyulok tusfurdovel

Ugyan ugy ott marad a szag utana

Hogy lehet jobban ennel?



#végbélnyílás #Segg takaritas
2023. márc. 31. 16:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Beöntés

Én a tusoló veget leveszem

2023. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Az análra nem 5 perc alatt kell felkészülni. Előtte 2-3 órával már nem érdemes enni. És aznap kerülendőek a tejtermékek, kukoricás ételek, zsíros ételek. Pl csilisbabot meg tojásos lecsót se egyél. És a beöntés szerintem anál előtt alap. Én miután megcsináltam a beöntést egy kisebb fejű vibrátorral nézek bent körül,hogy okés-e minden. Ha igen akkor kész is vagyok a szexre, ha nem akkor jön még 1 beöntés.
2023. márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
49%
én pasi vagyok, de csináltam úgy nővel, hogy semmi beöntés. nála az volt, hogy valahogy érezte, hogy mikor mehet és mikor inkább ne. mert sokszor nincs bent semmi ott. nem tudom, hogy csinálta, hogy érezte ezt. mondjuk vékony nő nem eszik eleve sokat :D
2023. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Megmosom oszt kesz

Tudja hova dugja

2023. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Beöntő készlet
2023. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
27%
Volt már néhány pasim, de csak egy akart anált. A többinek volt annyi esze, hogy a segg szarásra való, nem dugásra. Annak az egynek pedig javasoltam, hogy ha segget akar baxni, keressen hozzá egy szép meleg pasit inkább...
2023. márc. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%
Beöntés. Erre vannak készletek, de meg lehet oldani úgy is, hogy leveszed a zuhanyrózsát. De csak ésszel, nehogy kárt okozz magadban.
2023. márc. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%
Csináld üvegmosó kefével. Tuti tipp!
2023. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Egyik volt barátnőm sem csinált előtte beöntést, sőt általában spontán jött az ötlet, úgyhogy semmilyen előkészület nem volt.

Miután vége lett az aktusnak, egyből elmentem farkat mosni és nem nézegettem, csak épp amennyi nagyon szükséges volt. Nem volt kifejezetten k.ki rajta, de azért valami mégiscsak. Soha nem volt kiábrándító élmény.

2023. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
9, és nem kaptál húgyúti fertőzést? Az aktus alatt is bemehetnek bacik a húgycsőbe, hiába mosakszol utána meg. Sőt, ha a nő csinál beöntést, akkor is vannak baktériumok a végbélben.
2023. márc. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!