Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti vettetek már szexi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti vettetek már szexi fehérneműt a párotoknak? Nők ti,hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt,nagyon jó minden,szex is. Ma mesélte,hogy múltkor venni akart nekem egy feherneműt a boltban,csak nem talált eladód és nem tudta a méretemet. Ez nekem azért fura,mert soha nem vett még nekem pasi fehérneműt. Barátomat megszoktam lepni néha egy csinibb darabbal,vagy combfix,vagy kabát alatt valami szexi ruha. Csak meglepni akart? Vagy megmutatni neki mi tetszene? Mi célból? Bocsi,lehet hülye kérdés,de nem volt még ilyenbe részem? 22/L
2023. márc. 31. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Már volt.
2023. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát jó eséllyel abból a célból vásárolta volna, hogy majd felvedd neki.

biztos jól estek neki a csinos meglepetéseid, de végső soron valószínűleg ő az, aki igazán tudja, milyen cucc tetszene rajtad nagyon-nagyon. csak nem akar azzal traktálni, hogy emiatt elráncigál mindenféle boltokba, hát elintézi egymaga.

én is voltam így. de ezt a helyzetet úgy tekintem, hogy tulajdonképpen magamat ajándékozom meg, elvégre nagyrészt én fogom élvezni a szexi cucc hasznát, engem fog benne felizgatni a párom.

2023. ápr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan ez mint szakácskönyvet venni a párodnak - te is élvezed ami készül belőle :)

Kérdezd meg a pasid mit nézett ki és menjetek vissza együtt. Utána természetesen vedd is fel neki :) S ne csak "néha" lepd meg hogy felkapsz 1-1 csini darabot, úgy tűnik a pasid határozottan gerjed rá. Add meg neki ezt az örömöt és jobban fog kötődni hozzád.

2023. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagyok és ha meglátok valami szexi fehérneműt, gyakran meg is veszem a páromnak. Nincs ebben semmi extra, ne gondold túl. Csak felizgat ha ezeket felveszi. Ennyi.
2023. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet. A pasik nem igazán tudják felmérni, hogy egy fehérnemű szett mennyire kényes pont. Meglátnak egy darabot, megtetszik nekik, de aztán lehet, hogy mi bele se férünk, lóg rajtunk, eláll, kényelmetlen, és inkább kínos lenne, mint szexi. Persze a szándék az jó volt, a te barátod is jót akart, egy kis meglepit. De szerintem jobban jártok, ha átbeszélitek, hogy mit látna szívesen, neked mik a szempontok ebben, és akkor mind a ketten elégedettek lesztek.
2023. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 ezért nem kell eldobni a blokkot.
2023. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!