Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan 25 feletti nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan 25 feletti nő, akinek szűz a segge?

Figyelt kérdés

Soha semmit nem próbáltatok popsinál? Ujj, nyalás...stb

Csak te nem akartad vagy olyan párod se volt aki akarta volna?


2023. ápr. 3. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Eddig én szűztelenítettem az összes barátnőm seggét. A srácok többsége a puncijuktól is félt nem hogy a seggüktől..
2023. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A többségnek igen. Az ok: amiért a te hátsód is az.
2023. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Rengeteg ilyen van. Nem is értem, hogy miért olyan vonzó sokaknak a seggluk.. ennyi erővel baszhattok férfit is.. barmok....
2023. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

#3:

A kutyádnak is van farka, az is megbaxhat ennyi erővel, remélem érted mire akartam utalni. Ha meg dug, egészségedre.

2023. ápr. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

3

Neked nincs semmi fétised? Vannak nők akik még szeretik is oda. Van olyan is aki nincs oda érte de néha benne van mert a párjának jó, 10-15 perc után hidd el, hogy őket is tudja izgatni amint kitágul és nem fáj. Ha nem hiszed próbáld ki.

2023. ápr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
#5: ez így nem igaz. Rengeteg nő van, aki a párja kedvéért sem csinálja, nem is csinálta soha, és nem is fogja.
2023. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez is igaz. De az már nem az én bajom. :)
2023. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

#4, #5

Pasik vagyok, csak úgy mondom. A kérdés úgy lett feltéve, mintha minden nőnél alap lenne az anál. Én pont a fordítottját tapasztalom. Kevés olyan nő van aki vágyna rá, olyan van, aki a párja kedvére akart tenni, de végül nem jött össze... nem neki való. Olyan is van aki a párja kedvéért elszenvedte. Saját tapasztalatom nincs, mert engem nem vonz egy nő seggluka, másrészt a nők többségének semmi öröme nincs benne. Szóval továbbra is dugjatok faszikkal, ha ennyire seggre vágytok. :) A nőn vannak kellemesebb testrések is. Ráadásul azt még ő is tuti élvezni fogja.

2023. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolnám hogy úgy lett feltéve a kérdés mintha ez alap lenne. Ez csak egy szimpla érdeklődés.

Akinek nem tetszik ne csinálja. Nem értem mit kell az análon mindig így kiakadni egyes válaszolóknak.

A kérdésre válaszolva biztos sokan vannak de nem biztos hogy szoros összefüggésben van az életkorral. Vagy miért pont 25 év feletti nőket kérdeztél?

2023. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Én soha nem szerettem volna kipróbálni, és a párom sem. Se ujjazás se nyalás, semmi. 32 N
2023. ápr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!