Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz leszbikus kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz leszbikus kérdés?

Figyelt kérdés
Heteró vagyok, de elgondolkodtam azon, hogyha egy nő leszbikus és szűz, akkor annak mi számít a szüzességének az elvételének? Ujjazás szerintem nem. Vibrátor talán. Hogyan illetve mitől vesztheti el egy leszbikus a szüzességét?
2023. ápr. 4. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Akitől privátban ezt az üzenetet kaptam (nevét nem írom ki) annak üzenem, hogy heteró férfi vagyok, és ha férfit akar dugni, akkor fáradjon át a meleg kategóriába.

"Szia úgy megdugnálak, hogy agyrázkódásod lenne az ágytámlától!😊"

2023. ápr. 4. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha a szüzességet biológiai értelemben nézzük, akkor addig az az ember amíg egy pénisz be nem hatol.

Viszont megélés szintjén addig szűz egy leszbikus nő amíg először nem szexel egy másik nővel. Most hogy ebbe mi tartozik bele azt az adott pár dönti el.

2023. ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, milyen szexualitás. Mivel egy meleg férfi sosem fogja puncival elveszteni, így náluk is az számít, amikor először közösülnek.

Ugyanez egy leszbikus párnál is. Mivel sosem fogja férfivel csinálni és sokan még a behatolást is kívánják, ezért igenis az számít, amikor először volt nővel. Vagyis kinyalták, ujjazták, hiszen nekik ez a szexualitás.

Nem kell idekeverni a biológiát, meg a szűzhártyát. Legyünk egy kicsit modern szemlélettel és a nemi aktust ne azonosítsuk kizárólag a punci-farok behatolással.

2023. ápr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Behatolást sem kívánják*

Javítás, bocs.

2023. ápr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Egy leszbikus akkor is elveszti ha sosincs behatolás.

Én sem szeretnek pl soha behatolást mert szerintem az csak a férfinek jó a nônek nem

2023. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!