Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Leírnátok mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Leírnátok mit éreztek,amikor orgazmusotok van? Mihez hasonlít? Olyasmi érzés lehet, mint amikor nagyon kell pisilni menni, de igazából biztos hogy nem kell, mert előtte voltatok mosdóba?(Lehet hülyeség,de még nagyon kezdő vagyok) :)

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a pisiléshez és nem is lehet semmihez sem hasonlítani.
2023. ápr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jót érzek
2023. ápr. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jót érzek.
2023. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy videót, ahol próbálták szemléltetni milyen a férfi és milyen a női orgazmus.

A férfit a pezsgősüveghez hasonlították, ahogy kidurran belőle a dugó. A női meg olyan mint egy fazék víz amit fekraknak forrni, egyre és egyre jobban bugyog, majd egyszercsak kifut. Szerintem nagyon találó :)

2023. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!