Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival a szüzesség elveszté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival a szüzesség elvesztése mennyire elítélendő a mai világban?

Figyelt kérdés

Nemsokára 26 leszek, és semmi esélyem a nőknél ,csúnya vagyok, az életemben se tudtam sok mindent elérni.

Nőknél próbálkoztam mindig elutasítottak.

Amúgy csúnya vagyok, ezért természetesen legtöbb nő undorodik tőlem, már középiskolában észrevettem ezt.

Úgy sincs esélyem párkapcsoltra. Ezért gondoltam közel 26 évesen prostihoz menni emiatt.



2023. ápr. 5. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nincs rá esély akkor tedd meg. Kérdés hogy bánnád e után hogy ez volt az első élményed.
2023. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nekem is vívódásom, de úgy láttom, hogy abszolút semmi vonzeröm nincs. 26 éves leszek pár hónap múlva és eddig egy lánynak se tetszette, több száz elutasítást kaptam az elmúlt években.
2023. ápr. 5. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is elítélik a nők, ha szűz vagy, meg azt is, ha prostival vesztetted el. Viszont ha csúnya vagy, akkor semmi más esélyed nincs szexhez jutni, szóval hajrá!
2023. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Ha prostival veszíted el a szűzességed attól még nem dől össze a világ. Viszont mi lesz akkor, ha rabjává válsz a dolognak? Az összes pénzed erre áldoznád, mint valami játékszenvedély...? Ha még fele olyan jól kinéző nők (mint egy átlag prosti) se akarnak tőled semmit... mi lesz akkor, ha egyszer csak elfogy a pénz?
2023. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

3


Pontosan. Ha csúnya vagy, így is-úgy is megvetnek, szóval ne érdekeljen, mit gondolnak. Én 29 éves koromig vártam vele, de végül nem bántam meg.

2023. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj és egy gonddal kevesebb!
2023. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kell tudnia a prostin kívül.. ki ítélné így el?
2023. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8as jól írja. Nem fogja elítélni senki mert nem kell senkinek az orrára kötni. Ha többször mész azt sem.

És őszintén, én már azt sem tudom mikor kivel veszítettem el. Dehogy fogod idővel bánni, hogy prostival volt. Azt fogod, hogy eddig vártál.

2023. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A prosti meg nem egy külön állatfaj, hanem egy hétköznapi ember. És ha még azt is hozzáteszük, hogy sok "nemprosti" nő is valojában ellenszolgáltatásért szexel, csak áttételesebben, akkor a prosti valójában még tiszteségesebb is ezeknél.
2023. ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!