Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha fiúként tartok mondjuk 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fiúként tartok mondjuk 20 nap szünetet az önkielégítésben az sokat segítene?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg volt h egyszer nem tudtam elmenni igazi nővel és úgy erzem h azert van mert van h 1.5 oraba is beletelik egy ilyen folyamat...


A szünet közben igyekeznék kerülni mindenfele erotikus tartalmat.


2023. ápr. 7. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Az a baj ez agyban dől el.

Inkább szexelj gyakran es ne verd ki

2023. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Miben segítene sokat? 3-5 nap után reprodukálja magát a készlet, tehát 20 nap múlva, 1 hónap múlva sem lesz több sperma benned.
2023. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
Igen, hamarabb élveznél el.
2023. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél óra…. Nekem másfél perc :(
2023. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez túlzottan leegyszerűsítő elképzelés. Ha van a partner irányából egyértelmű szexuális vonzás, aminek vannak fizikai és lelki összetevői is, akkor ilyen orgazmus képtelenség aligha fordul elő. Sokkal inkább arról van szó, hogy nincs meg az igazi lelki késztetés, hanem inkább a kísérletezés, a sportteljesítés a cél.
2023. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt nálam is hasonló de én bevettem előtte egy kamagrát :D

Azért mert előtte meg nem akartam kemény lenni:D igazából nem hozott lázba a csaj sem.. azóta nem is sexelten, de most már úgy vagyok vele csak olyannal fekszek le aki tetszik is

2023. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!