Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ti miért rajongtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti miért rajongtok ennyire a lányok popó lukáukért? Miért akarjátok mindenáron oda bedugni a farkatokat és a nyelveteket is?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 9. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Mert finom nyalni meg jó szűk
2023. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem rajongunk. Van itt őrült, ő teszi fel az össze ilyen kérdést. Talán ezt is.
2023. ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én sem rajongok. A nyelvem meg sosem dugnám be.
2023. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Én sem, az emésztő rendszer vége nem izgat.
2023. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a puncit szeretem... :)
2023. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Imadom ha fenekbe dugnak

N

2023. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert finom szűk és forró a kis popiluk.
2023. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Csak az aberráltakat izgatja az ilyesmi.
2023. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Pont hogy az az aberrált akit nem izgat egy nő minden porcikája! Ennyi prűd barmot...
2023. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anusz belso fala puhabb mint a huvelye, meg is szukebb. Ha benne van a penisz a vegbelben, az anuszrozsa ugy szoritja a penisz tovet mint egy farokgyuru, igy a makk meg jobban beledagad a puha szuk popoba. Tovabba jol nez ki mikor az anuszrozsan betolom a makkom. A farkam vege semmilyen pozban nem utkozik bele a mehszajba, ami egyebkent vaginalis behatolasnal nem rossz, de mivel poponal nincs, ezert az mas. Illetve mivel az anusz puhabb, mikor elelvezek kozben is tudok mozogni. Nekem orgazmus kozben olyan erzekeny a farkam, hogy ha a vaginaban mozog mar-mar elviselhetetlen. Ezert spricc kozben megallok. Analnal nem kell, vegig tudok mozogni mikozben elelvezek.

Es nyilvan a kivancsisag, a massag is hajt. A nyelvem meg nem dugtam bele senkiebe, de az anuszrozsat zuhanyzas utan jo erzes megnyalni. 🤭

2023. ápr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!