Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 éves szűz férfiként van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves szűz férfiként van esélyem szexpartnert találni? Előfordul olyan eset, hogy egy nőnek izgalmas lehet elvenni valakiét, aki korban közel áll hozzá?

Figyelt kérdés
Nem anyagiasra gondolok, hanem akit ez valóban izgalommal tölt el.
2023. ápr. 10. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem találkoztam még ilyen nővel.
2023. ápr. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Igen, számomra izgalmas.
2023. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hogy sikerült 40 éves korodig szűznek maradni? Én is későn vesztettem el, nem prostival, hanem párkapcsolatban. Igazából én nem ismerkedtem tudatosan sose, a csaj szedett fel akkor is.
2023. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
11%
Te 40 évesen mar feleseget keress, ne allatias szexet.
2023. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Tehat feleseget. Aki 40 evesen szuz, az peldakepkent all minden ferfi elott ezzel, jo ferj es igazi apa leszel. De ne a szexet hanem a hazassagot keresd es abban a szex is benne lesz emberi normalis keretekben. Aki hazassag elott eladja a szuzesseget, az szegyenlje magat!
2023. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Voltak akik kezdeményeztek nálam, csak még akkoriban gátlásos voltam, megfelelési kényszer miatt nem mertem lépni. Meg igazából a családom miatt sem mertem soha felhívni senkit. Később meg már extrém kínosnak éreztem és jól éreztem magam egyedül.

Ebben a korban meg nem érdekel senki véleménye és hiányzik egy társ, hiányzik a szexualitás.

2023. ápr. 10. 15:30
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Akkor kb ugyan ezt az utat jártam volna én is be, mint te. Saját akaratomon kívül kiszakadtam a toxikus családból, majd összeismerkedtem az első felnőttkori barátnőmmel. Valószínűleg ha ez nem történik meg, ugyan úgy szűz lennék.
2023. ápr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Én egy gyerek kori trauma miatt nem mertem a csajokkal kapcsolatot létesíteni, és én is későn kezdtem. Nincs abban semmi, ha van hozzá egy nő aki ezt tolerálja, és partner benne.
2023. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Ja csak nálam az a késő az a 25 éves kor volt.
2023. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
40 éves korodig szűz maradtál, akkor egy tesze-tosza szerencsétlan flótás vagy! Szerinted milyen nőnek kell egy ilyen pali? Menj k.urvákhoz, hogy legalább legyen valami tapasztalatod a p.ináról, meg némi tartásod.
2023. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!