Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk lányok Akinek lábfétise...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok Akinek lábfétise van, kérem írjon már személyes tapasztalatokat hogyan elégítitek ki ezzel kapcsolatos vágyaitokat? F. 18

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszek az asszonynak szép harisnyakat!
2023. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És utána?
2023. ápr. 11. 13:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kiverem
2023. ápr. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kiveretem a barátnőmmel lábbal, nagyon jó érzés.
2023. ápr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nos.. hol is kezdjem... 24/F válaszát kapod.. eléggé hosszuú kapcsolatban élek elsőnek nem mertem mondani páromnak lábfétisem van de utána rá jótt és megbeszéltük azóta néha szoktunk rendelni szép netc harisnyákat vagy nylon harisnyákat és kényeszteti vele a farkam és ki veri nekem vele vagy vadul szopgatom és nyalogatom vagy vadul picit megkefélem a lábát mig el nem élvezek a talpára vagy a lábfejére valamikor 2x élvezek rájuk hogy talp és lábfej de ez adott naptól és vágytól függ de imádom mikor párom kifesti a körmét fehérre vagy vörösre vagy feketére valahogy imádom vad vágyakat előhozza belőlem és imádom a lábait kényesztetni és kefélni.... de persze a sex se maradhat el ;)
2023. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én megkérem partneremet forszírozza bele a lábát a számba. Néha fordítva is szoktam csinálni:)


29/f


Írjatok bátran

2023. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6. Válaszoló.

Nagyon jó lehet😉

2023. ápr. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!