Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baratsag extrakkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsag extrakkal?

Figyelt kérdés
A kerdes hogy ti mar voltatok ilyen helyzetben: en vagyok a lany, nagyon kotodom a srachoz, de ettol fuggetlenul csak azt szeretnem hogy szex legyen koztunk. Marmint atmegyunk egymashoz, kicsit dumalunk aztan szex aztan megint kicist dumaltunk, osszebujva alszunk es reggel viszlat. O szerintem nem kotodik annyira, megis elkedzte mondani, hogy ugy erzi magam mint valami szex babu, hogy mindig csak szexelunk es orulne ha csinalnanak par barati programot pl. kavazas, kajalas, kirandulas stb. Kivancsi lennek hogy mas volt-e mar ilyen helyzetben?
2023. ápr. 11. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Hát necces ha ilyen igényei vannak. Volt olyan barátság extrákkal kapcsolatom ahol lógtunk is együtt ahogy írtad, kávézás, bringázás, kajálás, stb. meg volt ahol csak szexelni jártunk össze. A különbség annyi, hogy én a csak szexes opciónál sem problémáztam ezen, a nőnek így volt jó, nekem meg jó volt a szex, most mit variáljak nem kapcsolatot akar az ember.

Szóval kérdéses, hogy esetleg többet akarna és amiatt akar egyéb programokat is, hátha úgy beleesel. 32/F

2023. ápr. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hat ez a vicc, hogy o fixen nem akar tobbet! En se, de kozben erzem hogy kotodom hozza, es nagyon szomoru leszek ha vege lesz.
2023. ápr. 11. 07:25
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én alapból a barátság extrák dolgot úgy definiálom, hogy tudok jókat beszélgetni a partnerrel, közös programokra menni néha stb.


Ha csak dugunk és pár mondat beszélgetés, az szexkapcsolat.


Bár én ezeknél még speciálisabbat szoktam keresni, szerencsére eddig egész jó partnereket fogtam ki, közel 1 éves volt mind (volt ami kevesebb, volt ami több volt).

Fontos előre tisztázni ezeket a dolgokat.


F

2023. ápr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Kamu kérdés, ha mégsem, akkor a pali a gáz de nem is kicsit!
2023. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos lol
2023. ápr. 11. 15:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyéni, hogy kinek mennyire való... barátság extrákkal: nálam ugyanaz, mint a 3-as válaszolónál, nálunk is van egy-egy közös program, pl kávézás, cukrászda, akármi, naponta beszélünk, de a közös programok nincsenek túlzásba víve, nem véletlenül. Én is félek, hogy hogy fogom viselni, ha vége lesz (nem álltatom magam), de nekem momentán elég jó így ahhoz, hogy megérje :)


N

2023. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátság extrákkal alapvetően azt jelenti, h együtt lógtok, ennek ide oda, meg van a normális BARÁTSÁG, csak szex is van mellé.

Ez így csak egy szexkapcsolat.


Attól félsz, h beleszeretsz így?

Mert ha nem akkor nem értem a problémát.


Ő haverkodni is akar mellé normális barátság extrákkalt, nem sima, egymást szexuálisan kihasználó szexkapcsolatot.

2023. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!