Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a jobb, számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, számít a kinézet, vagy van fontosabb?

Figyelt kérdés

1. Egy jóképű, jó testű fiú/férfi aki önbizalomhiányos, nehezen tud kommunikálni, nagyon csendes és félénk, mindenben bénázik.


2. Egy kinézetre átlagos, vagy az alatti fiú/férfi aki nagy önbizalommal rendelkezik, vicces, nagyon jól tud kommunikálni, az a tipikus kibeszéli a lányokat a bugyiból is.


Ha ez a 2 opció van, melyikre szavaznátok?


2023. ápr. 12. 19:35
A kérdező szavazást indított:
1. Jóképű, de rosszul tud kommunikálni és bénázik
2. Átlagos, vagy átlag alatti kinézet, de képes kibeszélni a bugyidból, jól kommunikál, vicces
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Második.
2023. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Én pont olyan vagyok, mint az első opció és határozottan állítom a nőknek nem jön be.

A második a nyerő náluk!

2023. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első típus maximum nagyjából 20 évesen megszűnik létezni, ugyanis a huszonéves rámenős lányok elhalmozzák önbizalomnöveléssel.

Üdv, egy jóképű, fiatalon visszahúzódó srác, akire 19 évesen szűzként az első munkahelyén több kolléganője is ráhajtott, ezzel teljesen felforgatva az addigi nyugis életét:)

2023. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én pont a kettő között vagyok, szerintem kinézetre kicsitvel átlag felett vagyok körülbelül 10/7, de nem vagyok az az igazi modell, akire ha ránéznek akkor egyből odamennek hozzá, szimplán csak jól nézek ki.

Viszont szoktam bénázni, félénk annyira nem vagyok, önbizalmam is közepes, kommunikációban nem vagyok rossz, de nem is menthetetlen és szerintem van egy kis humorérzékem is. A kommunikáció, önbizalom attól is függ, hogy éppen kivel történik, ha otthon, családdal, akkor valamiért sokkal nagyobb az önbizalmam és sokkal jobban tudok kommunikálni.

Barátnőm nincs, de sokan tartanak szemkontaktust, közelednek felém, annak ellenére, hogy otthonról nem mozdulok ki, nem járok sehova, se buliba, se fesztiválra, csak akkor megyek ki az utcára ha szükséges. Tehát nem ismerkedek, viszont kaptam már bókokat, "szép fiú, jó pasi, szemezések, rácsapnak a fenekemre, beletúrnak a hajamba, stbb.."

Sőt 2 lány még kezdeményezett is, hogy van-e kedvem ismerkedni, azonban én elutasítottam őket.

Szerintem lenne esélyem, csak nem próbálkozok.


Az ilyen típusról mit gondoltok, ami a 2 között helyezkedik el, viszont eléggé magának való, introvertált, nem ismerkedik, nem közeledik?

2023. ápr. 12. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy darabig izgató. Kihívás. Majd én megmutatom., hogy betöröm a pasit és értem megváltozik. Na az esetek 98%ban ilyenkor jön a koppanás l, hogy bizony a másik fel sem bábu és neki is van akarata, értelme stb. Utána szakítás.
2023. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azért a kérdésben szereplő 2opciót kikellene egészíteni a magasságal is, mert lássuk az is egy elég releváns tényező.
2023. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A többi tulajdonság mind2 embernél ugyanaz, csak ebben a 2 dologban különböznek.

Én pedig 190cm magas vagyok, ha ezt kérdezted.

2023. ápr. 12. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy a másik a nyerő. Egy béna, unalmas pasi hiába néz jól ki, mit tudsz vele csinálni? Ha semmi fantáziája akkor dugás közben sem lesz, de még ha lenne is neki. Akkor dugáson kívül mit tudsz vele csinálni? Csendben ülni vele valahol otthon hetekig, évekig? Az agyad eldobod ilyen embertől ellentétben azzal aki szórakoztató, elbűvölő, vicces stb. Mert bármennyit dugtok, azért az időtök 99% át másképp töltitek vagy legalábbis egy idő múlva így lesz. Nem fogtok évekig napi 5x dugni.
2023. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!