Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű lányok szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű lányok szeretitek, hogy nagy melletek van? Mit szerettek benne? Milyen előnyei és hátrányai vannak? Nagyon nehezek? Melltartóból gyakran kibuggyannak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 20:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem neked céloztam, igazából senkinek és nem is akartalak megbántani.

Igen, idősebb korra gondoltam. Szerintem nincs kiábrándítóbb, mint 2 lógó csecs, aminek a bimbója a földet nézi.

2023. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%

11

Mire ez megtörténik kb már olyan idős leszek, hogy senkit sem fog érdekelni a "lógö csecsem". Nem minden nagymellű nőnek lóg le a melle, idősebb korban persze mindenkinek megereszkedik majd valakinek jobban, valakinek kevésbé. De a nagy mell nem egyenlő a "lógó cseccsel". A természetes nagy mellünkel amúgysem tudunk mit kezdeni nem mi szerettük volna ekkora legyen. Ha lehetőségem lenne biztos mellkissebítő műtétre mennék, de nem azért mert a bimbóim a földet nézik.

2023. máj. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát, nyugodj meg, 30 felett már bőven fog lógni, ha eredeti. És gondolom, azért abban a korban még szeretnél csinos és kívánatos lenni?! 🙄🤔
2023. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

13

Három év múlva 31 leszek akkor elmúltam 30 és ha a majd lelóg a mellem a küszöbre akkor majd igazat adok neked oké.

De jópár 30 feletti természetes mellű nő van akinek nem lóg.

És hát úgyse neked kell, hogy tetszünk nemde? 😂

2023. máj. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem. De jó pár nagymellű 30-ast láttam, mind lógott. 🫣🫣🫣
2023. máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

15.

Oké, neked elhiszem.😂

2023. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elhidd, ha úgy könnyebb magadat nyugtatni.....🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️ Nekem aztán tényleg mindegy, ahogy mondtad is.
2023. máj. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!