Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már más is textilmentes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is textilmentes szaunába baráti társasággal? Ti hogyan kezeltétek a helyzetet? L

Figyelt kérdés
Tudom jól, hogy a szaunázás nem a szexualitásról szól, viszont számomra ez a helyzet kicsit kicsit fura volt. Azt is tudom, hogy nincs igazi szaunázás fürdőruhában, csak valahogy ismerősökkel más volt. Főleg, hogy egy pár kivételével szinglik voltunk és nekem onnan tetszik is egy fiú. Alapból az, hogy pucéran lát furcsa volt, de közbe izgi is kicsit és bárhogy próbáltam oda oda tévedt a tekintetem a fiú farkára. De nem is csak rá néztem, lehet csak én vagyok ilyen, de roppant kíváncsi voltam a társaság többi tagjára is meztelenül, ha már adódott ilyen lehetőség. 4 fiú volt és 4 lány amúgy. És nyilván a lányokra is rápillantottam. Szerintetek nagyon gázul viselkedtem? A többiek sokkal lazábban viselkedtek. Vajon nagyon látszott, hogy nézem őket néha?

2023. ápr. 14. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
38%

#7


Ezen kijelentés alapján, Te sötétben vagy csak hajlandó szexelni. Mivel azt nem illik mutogatni. Ha mégsem akkor borul a teóriád.

2023. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem baráti társasággal, de voltam már textilmentes szaunában és az első pár alkalommal én is furcsán éreztem magamat. Akarva-akaratlanul megnézi a másikat az ember, azért, mert egy számára szokatlan és ritkán előforduló helyzetben van. Ha meg tetszik is valaki, akkor pláne megnézi az ember.


Az pedig mégis lehetetlen, hogy egyáltalán ne lásd meg más nemi szerveit egy meztelen szaunázás alkalmával. Arra gondolok, hogy nem csukott szemmel szaunáztok, nem?

2023. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez az. Egy csupasz punci minden férfinak tetszik.
2023. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
72%

és mit szóltál a sráchoz?

kb olyanra számítottál?

2023. ápr. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen. Csak ilyen helyre járunk, amelyik szauna nem textilmentes, az nem szauna, csak melegedő és a tapasztalatunk szerint ott a vendégkör is sokkal gázabb.
2023. ápr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs a viselkedéseddel.


Aki ilyen helyen van, az tisztában van vele, hogy látni fogják.

Ha nem is takarja el magát, akkor nem szégyenlős, tehát nem fog belőle ügyet csinálni.

Általában az ide járók kedvelik és viszonylag lazán kezelik a naturista viselkedést.

😊👌

2023. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Voltam, semmi extra nem tortent
máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!